[Propozycja] Beznadzieja i stagnacja,brak nowych ciekawych tematów

S

serwor

Guest
Widze ze na tym forum brak nowych tematów,więc mam propozycje do administracji,może wynajmijcie jakiś zawodowców do zakladania nowych tematów?
Bo za darmo,teraz gdy zlikwidowaliscie info kto jest autorem tematu nie ma chetnych do pisania nowych.
Wiec szanowni nieudacznicy admini, albo sami bedziecie pisali nowe tematy w tym dziale albo trzeba zaplacic!
Ja ten temat zrobiłem wam za friko, no mam gest!
Zajrze tutaj za rok, moze jakies nowe tematy sie pojawia?!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A ja jakoś widzę nowe tematy... :)
Na stronie głównej widnieje info, kto jest autorem tematu. Wejdziesz w temat i też już widzisz, kto napisał. Nie widzę większego problemu.
Ja tam pisałam zawsze na forum dla dyskusji, zabawy itd, a nie TYLKO po to, żeby pod tytułem widniał mój nick. Widać każdy ma inne priorytety :)
 
S

serwor

Guest
Ilusia napisał:
A ja jakoś widzę nowe tematy... :)
Na stronie głównej widnieje info, kto jest autorem tematu. Wejdziesz w temat i też już widzisz, kto napisał. Nie widzę większego problemu.
Ja tam pisałam zawsze na forum dla dyskusji, zabawy itd, a nie TYLKO po to, żeby pod tytułem widniał mój nick. Widać każdy ma inne priorytety :)
Moja droga ja nie pisze o tematach typu co to za gra na obrazku[twoj ulubiony temat], czy tez typu........moj penis jest za mały? Pisze o tematach z dzialów poważnych.
Widzisz w tych powaznych dzialach wazne jest kto jest autorem tematu, po autorze widac czy warto zajrzec do tematu czy to bez sensu.
Ale to za trudne dla waszej administracji forum.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Wybacz, ale bredzisz. Co tak się uwziąłeś na administrację? Widoczne jesteś tu jedynie, aby prowokować. Przy Twoich "poważnych" tematach widać autorów, więc widocznie z Tobą coś jest nie tak.
 
S

serwor

Guest
Empeg napisał:
Wybacz, ale bredzisz. Co tak się uwziąłeś na administrację? Widoczne jesteś tu jedynie, aby prowokować. Przy Twoich "poważnych" tematach widać autorów, więc widocznie z Tobą coś jest nie tak.
Czlowieku, nie autorow tylko widac kto ostatnio cos napisal w tym temacie, to widac tylko.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Żaden problem wejść w temat i sprawdzić autora. Kwestia kliknięcia.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
serwor napisał:
Widzisz w tych powaznych dzialach wazne jest kto jest autorem tematu, po autorze widac czy warto zajrzec do tematu czy to bez sensu.
I właśnie dlatego takie rozwiązanie jest lepsze, bo inaczej nie zajrzałbyś do tematu użytkownika, którego "nie lubisz". A tak wchodzisz, czytasz, może odpisujesz i temat się rozwija.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zawsze możesz skorzystać z podglądu tematu. Widzisz dzięki temu pierwszy post w temacie oraz jego autora bez wchodzenia do niego.

Bez nazwy.png
 
A

alfabeta11

Guest
Generalnie to też obstaję za tym, że przydałby się ktoś kto to forum troszkę rozrusza. Nie ma co ukrywać, jest w tej chwili średnio z tym wszystkim. Kiedy je przeglądam to widzę, że ludzie udzielają się w kilku stałych tematach, które bardzo często się powtarzają albo w tematach z grami. Może to tylko moje odczucia ale naprawdę rzadko pojawiają się jakieś fajne, naprawdę ciekawe tematy do rozmowy. Oczywiście to są tylko i wyłącznie moje odczucia i mogę się mylić.
Druga rzecz jaką zauważyłem jest taka, że wypowiada się w sumie ściśle określona grupa osób, która najwięcej daje do tego forum. Reszta to bardzo często osoby, które założą konto i jakiś temat, wypowiedzą się z nim i słuch o nich zaginie. No ale na to raczej rady nie ma...
 
S

serwor

Guest
Aha nie chcialbym aby moderatorzy tego forum mysleli ze mam cos do nich, odwrotnie, uwazam ze sa naprawe dobrzy na tle innych forum w polskim internecie.
Administracja to cos innego, chociaz w zasadzie nie wiem kto jest teraz adminem na tym forum, widze tez ze sa nowi moderatorzy.
Czy jest jakies miejsce na forum gdzie mozna sie dowiedziec kto jest adminem, moderatorem i gdzie?
Juz znalazlem moderatorow.Admina niestety tez.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
A co za różnica, kto napisał temat? <_<
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Serwor, pewno będziesz zmuszony bazować na własnej pamięci w tej sprawie "założyciel tematu" Trochę możesz się wspomagać uczestnictwem Użytkowników, których cenisz albo lekceważysz - gusta pewnych grup ludzi bywają podobne, więc warto otwierać posty, umieszczane przez Twoją grupę.

W tej chwili jest tylko jeden admin Forumowiska i on się nie czepia. A kto zlikwidował informację otwartą o założycielu tematu - nie wiem. Można się przyzwyczaić. Przypuszczalnie zmiany omawiano w grupie,
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Zawsze, kiedy zaglądam po długim czasie na forumowisko to zauważam coraz mniej ludzi i "żywych" tematów - nie zastanawiam się od czego to zależy mam wrażenie jednak, że coś jest nie tak i wieje nudą...
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
A gdzie jest nasz kochany reformator, który miał tak wiele zmienić na forum (rzekomo na lepsze)?
 

natasza33

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Tak, najlepiej siąść i narzekać. Chcecie nowych dyskusji, to rzućcie jakiś temat - choćby polityczny - będzie woda na młyn :D i forum się rozrusza.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Sądzisz, że lepiej być biernym i się nie odzywać? Gdybyś obserwowała forum od dłuższego czasu to byś wiedziała co mam(y) na myśli. :)
 
Do góry