Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jak sobie radzić ze zniszczonymi włosami?

zniszczone włosy pomoc problemy z włosami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#101 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 14:09

a czy cos takiego jak kreatynowe prostowanie istnieje bez prostowania? :P mam wlosy krecone, lubie je i nie chce prostowac, ale jakis zabieg na regeneracje by mi sie przydal ;)

istnieje :D Amazon Keratin ma 3 rodzaje keratyny i jedna z nich tylko zapobiega puszeniu, w sumie dla kręconych włosów to by było najlepsze, bo one lubią się puszyć :) 

• 0

#102 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 14:28

w sumie dla kręconych włosów to by było najlepsze, bo one lubią się puszyć :)
Dolne czy górne lubią się puszyć???
  • 0

#103 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 14:42

Hahaha ^^ raczej nikt nie szuka pomocy dla zniszczonych dolnych włosów :P 

• 0

#104 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 15:02

A "kto Cię wie" w tym kraju kosmitów...

Może ktoś "koloryzował" i teraz ma problem i wstydzi się przyznać że dół koloryzował??  :lol:

Wiesz co ja na LoveParade lata temu widziałem???????

Jedna babka uchlana na maxa zdjęła publicznie gacie a tam busz w kolorze niemieckiej flagi!!

Można??? :lol:

• 0

#105 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 15:18

Na to bym nie wpadła  :lol:  no to okej, może ta pani by szukała porad na temat włosów na dole, w sumie to faktycznie nic nie wiadomo  :lol:  :D

• 0

#106 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 15:24

Na to bym nie wpadła

i ja też nie! no ale dobra, przyjmijmy że jestem nowoczesny moher i dużo zniosę. "Łogolenie"? No dobra! Niech będzie!

Pomalowanie? No wiesz coooo?? No dobra!! Na upartego przejdzie!  "Wolność Tomku w swoich gaciach" no ale ... ta Niemiecka flaga ...   Flagaaaa??   Tego do dziś nie rozkminiłem!

Użytkownik _____________________ edytował ten post 15 marzec 2018 - 15:27

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#107 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 20:31

Ja chodziłam na zabiegi do fryzjera ale najlepiej dla moich włosów było by jak bym jej ścięła...
  • 0

#108 ipr

ipr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 08:36

Sama mam bardzo słabe włosy i jeszcze bardziej ich kondycja pogorszyła się wraz z urodzeniem córki ponieważ totalnie się przerzedziły. Przetestowałam wiele róznego rodzaju kosmetyków, ale tak naprawdę najbardziej pomogla mi seria zabiegow z osoczem bogatopłytkowym...
Osocze bogatopłytkowe wprowadzone pod skórę szybko uwalnia duże stężenia czynników wzrostu, które inicjują i podtrzymują procesy regeneracji oraz odbudowy tkanek, jako naturalne działanie organizmu.
Jest to pewien koszt ale zabieg znacznie poprawił cebulki włosów.

• 0

#109 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:44

Mnie poki co "leczą" domowe sposoby. Od jesieni testuje ten olejek https://ravina.pl/ol...wlosow-p-7.html Poprawa jest i co dziwne w moim przypadku, bo zawsze bo takich zabiegach dostawalam łupiezu albo mialam ciagle przetluszczone wlosy - tak olejek dziala zupelnie odwrotnie pewnie przez to ze jest tylko ze skladnikow roslinnych

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#110 asi_a

asi_a

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 26 luty 2019 - 22:03

Ja to chyba przetestowalam w aptece wszystkie mozliwe maseczki na wlosy i szczerze nic nie przynioslo jakiegos spektakularnego efektu. Dopiero zabieg haircare, ktory przeprowadzilam w krakowskiej klinice vesuna przywrocil moim wlosom blask! Nie dosc, ze teraz mam wiecej wlosow to sa one silniejsze i bardziej lsniace. Zabiegi tego typu sa chyba najbardziej skuteczne, aczkolwiek trzeba uzbroic sie w cierpliwosc poniewaz faza wzrostu wlosa troche trwa.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zniszczone, włosy, pomoc, problemy z włosami

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0