Wybór dobrego expresu do kawy

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Hej :) Słuchajcie kochani mam mały problem. Mam niewiele czasu na robienie zakupów- niestety za dużo pracuję. Czy znacie miejsce najlepiej stronę, gdzie mogę szybko dostać jakąś propozycję konkretnego modelu np ekspresu do kawy czy żelazka? Zależy mi na konkretach żeby zaoszczędzić swój czas.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie miejsce jest problemem a model którego szukasz. Większość sklepów internetowych może sprzedać Ci dowolny model jaki tylko został wyprodukowany. Kwestia tego jaki przedział cenowy Cię interesuje oraz jakie masz wymagania odnośnie produktu ?
 

zeku84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2014
Posty
25
Punkty reakcji
3
Miasto
Małe miasteczko pod Warszawą
Jeżeli chodzi o model ekspresu do kawy to Polecam Krupsa. Nie był tani, ale służy mi już 8 lat i tylko raz był w serwisie. Jest to ekspres na kawę ziarnistą. Nie podam teraz modelu bo nie mam mnie w domu.
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Chodzi o to, że nawet nie wiem jakie wymagania powinnam mieć. To mój pierwszy ekspres do kawy a tak jak mówisz w sklepie wcisną mi obojętnie co. Dlatego przydałaby się jakaś strona gdzie naprawdę rzetelnie można coś wybrać bez chwytów reklamowych.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A jaki przedział cenowy Cię interesuje ?
 
B

Bartoszcze

Guest
Ja radzę Ci zerknąć na allegro albo Conrad.pl, mają naprawdę duży wybór ekspresów. Ja tam sobie kupiłam przelewowy i jestem bardzo zadowolona.
 
M

maalamy

Guest
musisz się najpierw zastanowić czego od tego ekspresu oczekujesz :D
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ja mam Ascaso i bardzo polecam są rewelacyjne, niedawno dokupiłam sobie jeszcze pasujacy do ekspresu młynek do kawy ascaso żarnowy model i-stell
 
Do góry