Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Co kupić chrześniakowi na roczek ?

urodziny roczek preznent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Mcnulty

Mcnulty

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 18 luty 2014 - 14:01

Witam , chciałbym żebyście podzielili się swoimi pomysłami co można kupić chrześniakowi na roczek który się zbliża. Problem jest o tyle skomplikowany że mama chłopca jest bardzo wybredna i ciężko ją zrozumieć. Jest osobą której ciężko dogodzić bo to ona decyduje co się dziecku podoba i czy daną zabawką będzie się bawił czy nie , czy ubierze mu dany ciuszek czy nie.  W takiej sytuacji naprawdę nie mam pojęcia co mógłbym kupić żebym nie został później krzywo osądzony.

• 0

#2 dudu23

dudu23

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 14:13

Na roczek dla chłopca dobrym rozwiązaniem wydaje się byc jezdzik jezeli nie maja jeszcze, moj maly byl tez zachwycony drewnianymi klockami i ksiazeczkami...

• 0

#3 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 18:01

Na roczek wszelkie zabawki edukacyjne będą dobre i w sklepach jest w czym wybierać.Jeśli chodzi o mamusię to wybacz,ale chyba nie jej masz zaimponować.Jeśli tylko na tym ci zależy kup coś markowego i drogiego-tylko czy to ma sens?

Oto jakie są cudeńka:

http://www.fisher-pr..._toys_software,

Użytkownik sewanna edytował ten post 17 marzec 2014 - 18:04

• 0

#4 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:22

My mamy w planie kupić rowerek 3kołowy bo to akurat wiem ze sie przyda. Początkowo miał być własnie jeździk ale młody dostał na wielkanoc wiec padło na rowerek który też bardzo sie przyda ;) Fajne są jeszcze te kostki drewniane edukacyjne, na każdej ściance inne zabawki do układania, przesuwania...

• 0

#5 lukaszA

lukaszA

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:56

mi sie wydaje że jakąś zabawke interaktywną

• 0

#6 KotPad

KotPad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 21:13

Dla dziecka kupiłabym jakąś skromną zabawkę a jesli to ktos bardzo bliski to dorzuciłabym kartę podarunkową - wybredna mama sama sobie wybierze to co będzie jej się podobało;P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 kasiaamol

kasiaamol

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 11 październik 2014 - 15:22

A kto przy urodzinach patrzy na mamę...prezent kupujesz dla dziecka [przecież i ma on się dziecku podobać a nie mamie.

• 0

#8 Anhella

Anhella

Nowicjusz

• Bez aktywacji
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 18:15

Myślę, że najlepszym pomysłem będą zabawki interaktywne, myślę, że powinny się spodobać zarówno dziecku, jak i rodzicom, bo rozwijają myślenie i kreatywność maluchów. Ja ostatnio kupiłam siostrzenicy takiego edukacyjnego laptopa: https://cobi.pl/dla-...,art,10678.htmli zabawa była niemała. Zabawka wydaje wesołe melodie, dźwięki i mruga światełkami, dzięki czemu zachęca do zabawy. Myślę, że to idealny prezent na pierwsze urodziny :)

• 0

#9 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:20

Opcji jest bardzo wiele
ubranka dziecięce

klocki ( są duże klocki dla malych dzieci)

jakiegoś pluszaka

ewentualnie książki dla maluchów.  Warto jest czytać dzieciom w kazdym wieku. Czytanie rozwija wyobraźnię oraz poprawia więź rodzica z dzieckiem 

Dobrze jest również kupic zabawki, które nie tylko bawią ale również i rozwijają dziecięce zmysły:

https://sklep-tolek....ym-roku-zycia/ 

• 0

#10 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 10 luty 2019 - 14:53

Ja mam chrześniaka troszkę starszego bo ma dwa latka i kupiłam mu super drewniane klocki z firmy zabawkinaczasie.pl . Moja koleżanka doradzała, żeby kupić coś interaktywnego - co by świeciło. grało i tym podobne. Prawda jest taka, że dzieci nie powinno się pobudzać nadmiernie tymi bodźcami bo źle to wpływa na rozwój.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#11 beata_smol1983

beata_smol1983

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 luty 2019 - 14:43

Skoro nie zabawka, ani nie ciuszek, to może kup mu wielkiego, chodzącego balona? :D
Teraz jest taki wybór, że na pewno znajdziesz coś, co się maluchowi spodoba. ;)

Polecam zajrzeć do FloraDekora.pl bo to właśnie tam pierwszy raz się natknęłam na balony chodzące, które mnie zachwyciły! :D 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: urodziny, roczek, preznent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0