Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Co kupić chrześniakowi na roczek ?

urodziny roczek preznent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Mcnulty

Mcnulty

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 18 luty 2014 - 14:01

Witam , chciałbym żebyście podzielili się swoimi pomysłami co można kupić chrześniakowi na roczek który się zbliża. Problem jest o tyle skomplikowany że mama chłopca jest bardzo wybredna i ciężko ją zrozumieć. Jest osobą której ciężko dogodzić bo to ona decyduje co się dziecku podoba i czy daną zabawką będzie się bawił czy nie , czy ubierze mu dany ciuszek czy nie.  W takiej sytuacji naprawdę nie mam pojęcia co mógłbym kupić żebym nie został później krzywo osądzony.

• 0

#2 dudu23

dudu23

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 14:13

Na roczek dla chłopca dobrym rozwiązaniem wydaje się byc jezdzik jezeli nie maja jeszcze, moj maly byl tez zachwycony drewnianymi klockami i ksiazeczkami...

• 0

#3 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 18:01

Na roczek wszelkie zabawki edukacyjne będą dobre i w sklepach jest w czym wybierać.Jeśli chodzi o mamusię to wybacz,ale chyba nie jej masz zaimponować.Jeśli tylko na tym ci zależy kup coś markowego i drogiego-tylko czy to ma sens?

Oto jakie są cudeńka:

http://www.fisher-pr..._toys_software,

Użytkownik sewanna edytował ten post 17 marzec 2014 - 18:04

• 0

#4 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 228 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:22

My mamy w planie kupić rowerek 3kołowy bo to akurat wiem ze sie przyda. Początkowo miał być własnie jeździk ale młody dostał na wielkanoc wiec padło na rowerek który też bardzo sie przyda ;) Fajne są jeszcze te kostki drewniane edukacyjne, na każdej ściance inne zabawki do układania, przesuwania...

• 0

#5 lukaszA

lukaszA

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:56

mi sie wydaje że jakąś zabawke interaktywną

• 0

#6 KotPad

KotPad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 21:13

Dla dziecka kupiłabym jakąś skromną zabawkę a jesli to ktos bardzo bliski to dorzuciłabym kartę podarunkową - wybredna mama sama sobie wybierze to co będzie jej się podobało;P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 kasiaamol

kasiaamol

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 11 październik 2014 - 15:22

A kto przy urodzinach patrzy na mamę...prezent kupujesz dla dziecka [przecież i ma on się dziecku podobać a nie mamie.

• 0

#8 Anhella

Anhella

Nowicjusz

• Bez aktywacji
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 18:15

Myślę, że najlepszym pomysłem będą zabawki interaktywne, myślę, że powinny się spodobać zarówno dziecku, jak i rodzicom, bo rozwijają myślenie i kreatywność maluchów. Ja ostatnio kupiłam siostrzenicy takiego edukacyjnego laptopa: https://cobi.pl/dla-...,art,10678.htmli zabawa była niemała. Zabawka wydaje wesołe melodie, dźwięki i mruga światełkami, dzięki czemu zachęca do zabawy. Myślę, że to idealny prezent na pierwsze urodziny :)

• 0

#9 barrys

barrys

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:20

Opcji jest bardzo wiele
ubranka dziecięce

klocki ( są duże klocki dla malych dzieci)

jakiegoś pluszaka

ewentualnie książki dla maluchów.  Warto jest czytać dzieciom w kazdym wieku. Czytanie rozwija wyobraźnię oraz poprawia więź rodzica z dzieckiem 

Dobrze jest również kupic zabawki, które nie tylko bawią ale również i rozwijają dziecięce zmysły:

https://sklep-tolek....ym-roku-zycia/ 

• 0

#10 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 10 luty 2019 - 14:53

Ja mam chrześniaka troszkę starszego bo ma dwa latka i kupiłam mu super drewniane klocki z firmy zabawkinaczasie.pl . Moja koleżanka doradzała, żeby kupić coś interaktywnego - co by świeciło. grało i tym podobne. Prawda jest taka, że dzieci nie powinno się pobudzać nadmiernie tymi bodźcami bo źle to wpływa na rozwój.
  • 0

#11 beata_smol1983

beata_smol1983

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 luty 2019 - 14:43

Skoro nie zabawka, ani nie ciuszek, to może kup mu wielkiego, chodzącego balona? :D
Teraz jest taki wybór, że na pewno znajdziesz coś, co się maluchowi spodoba. ;)

Polecam zajrzeć do FloraDekora.pl bo to właśnie tam pierwszy raz się natknęłam na balony chodzące, które mnie zachwyciły! :D 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 domin89

domin89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 09:43

A w jakim wieku jest dziecko, bo chrzest można mieć w różnym wieku? My też mieliśmy niedawno w rodzinie jednego chrześniaka-starszaka (ok 2,5 roku) i zdecydowaliśmy się podarować rowerek biegowy, bo sami jesteśmy rowerzystami i zawsze lepiej, jak jest nas więcej :)) W zależności właśnie od wieku, preferencji i przyzwolenia rodziców (o to koniecznie spytać, bo może sami planują taki zakup), zawsze się znajdzie coś fajnego. Mogę Wam polecić wspieranie polskich producentów (np. Movino). Dla nas się sprawdziło, dzieciaczek śmiga aż miło :D Jeśli nie rowerek, to może hulajnoga albo coś, co malucha zaktywizuje?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: urodziny, roczek, preznent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0