Gdzie kupić szpilki ?

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
gdzie można dostać tanie, fajne szpilki? namierzyłam na razie sklep sellyo i te szpilki na platformie, co o nich sądzicie?
32282_1.jpg
 

EwaW

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
mi się nie podobają - takie niby Chanel. Lubię wysokie szpilki, ale te pikowania mi nie leżą.

Jeśli szukasz takich to są na pewno na allegro i chyba na deezee lub stylowebuty
 

gazelka89

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
0
Całkiem fajne :) A szukałaś na allegro? może tam powinny być.. ciekawe jaka to firma.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
zostałam przy tych pikowanych ze sklepu sellyo :) również poczatkowo nie byłam przekonana do tego, ze są pikowane... ale serio fajnie się prezentują zwłaszcza z czarnymi sukienkami i spódnicami :)
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wyglądają na mega niewygodne.. Nigdy nie kupowałam szpilek przez intetnet - bo jednak muszą się na prawdę dobrze układać na stopie, żeby można w nich troszkę czasu pochodzić. Bo po co Ci takie które będą ładnie wyglądały w szafie? :(
 
B

bajderman

Guest
Sklep Merg, w zasadzie na mieście dokładnie te same buty kosztują i po dwa razy więcej. Ogólnie - opłaca się kupować z sieci. Jest przecież opcja zwrotu bez kosztów, jeśli coś byłoby nie tak. Ogólnie zamawianie z netu to dobry deal.
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Ale wg mnie nie ma co kupowac tanich szpilek, lepiej zainwestowac i kupić skórzane, które zaraz się nie rozlecą, nie połamią, a przede wszystkim będa wygodne
 
P

Paulinkaa80

Guest
Ja lubię szpilki z DeeZee. Jak chesz kupić taniej to wygeneruj sobie kupon promocyjny ze zniżką 15 % na kuponiarni.pl. Ja w takich promocjach często robię zakupy;)
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Ja również nie polecam kupowania tanich szpilek. Samo założenie szpilek obciąża nasz kręgosłup i nogi, a do tego jak nie są wygodne to jest masakra. Skórzane szpilki dobrze współgrają ze stopą i dopasowują się do niej. Na dodatek szpilki są lepszym dodatkiem do stylizacji niż biżuteria. Niektórzy mówią, że buty świadczą o elegancji człowieka. Dlatego polecam wydać więcej pieniędzy na buty, które dobrze się prezentują na nodze i nie sprawiają kobietom problemu.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Mi się spodobały ostatnio szpilki na Złotych Wyprzedażach. Widziałam też, że mają nową ofertę butów, więc warto tam zerknąć.
 

zuziaczek8

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam poszukać na stronie buty1.pl Za każdym razem jak szukałam jakichś butów to znajdowałam je własnie tam :D :D do tego na fajne przeceny można trafić ^_^
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Holiczka napisał:
Ale wg mnie nie ma co kupowac tanich szpilek, lepiej zainwestowac i kupić skórzane, które zaraz się nie rozlecą, nie połamią, a przede wszystkim będa wygodne
Też jestem tego zdania. Ja jak już kupuje to są to bardziej klasyczne wzory, przez co dłużej są modne, pasują do wielu rzeczy. Może są droższe, ale dopasowują się do stopy i wiem, że przeżyją więcej niż jedno noszenie. Zawsze też kupuje w sklepie stacjonarnym. Taki but należy przymierzyć, bo różnie bywa z rozmiarami i kształtem obuwia.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja nie odważyłabym się kupić szpilek przez internet - chyba, że firmy którą już dobrze znam i jej ufam. Taki but musi dobrze leżeć inaczej będzie ciągle w pudełku..
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Jeśli tanio i wygodnie to na pewno Bravo Moda.
Mają dobre stawki, ale przede wszystkim kupujesz szpilki, w których pobawisz się przez całą noc i będziesz mega pozytywnie imprezę wspominać.
Nie będziesz kolejnego dnia płakać z bólu stóp!
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Generalnie ja szpilki zawsze muszę przymierzyć, bo nawet jak w necie znajdę mój rozmiar to nie wiem czy nie będą uwierać w palcach. To chyba jedyne buty, których nie mogę online kupować ;/
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja od jakiegoś czasu kupuję buty w polskiej firmy Gamis. Buty z Gamisa są bardzo wygodne nawet wysokie szpilki ... Zawsze cierpiałam na tym, że inne dziewczyna mogły chodzić w takich szpilkach a ja w baletkach..teraz mam swoje wymarzone, wygodne szpileczki.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Ostatnio kilka par klasycznych dopadłam w TK max. Ceny tez niezle bo na wyprzedazy.
 
Do góry