Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie kupić szpilki ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 markettta

markettta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 12 luty 2014 - 09:41

gdzie można dostać tanie, fajne szpilki? namierzyłam na razie sklep sellyo i te szpilki na platformie, co o nich sądzicie? 32282_1.jpg

• 0

#2 EwaW

EwaW

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 luty 2014 - 13:21

mi się nie podobają - takie niby Chanel. Lubię wysokie szpilki, ale te pikowania mi nie leżą.

Jeśli szukasz takich to są na pewno na allegro i chyba na deezee lub stylowebuty

• 0

#3 gazelka89

gazelka89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 24 luty 2014 - 10:54

Całkiem fajne :) A szukałaś na allegro? może tam powinny być.. ciekawe jaka to firma.

• 0

#4 markettta

markettta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 11:05

zostałam przy tych pikowanych ze sklepu sellyo :) również poczatkowo nie byłam przekonana do tego, ze są pikowane... ale serio fajnie się prezentują zwłaszcza z czarnymi sukienkami i spódnicami :)

• 0

#5 ja_goda

ja_goda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 14 kwiecień 2014 - 11:39

Wyglądają na mega niewygodne.. Nigdy nie kupowałam szpilek przez intetnet - bo jednak muszą się na prawdę dobrze układać na stopie, żeby można w nich troszkę czasu pochodzić. Bo po co Ci takie które będą ładnie wyglądały w szafie? :(

• 0

#6 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 14:16

Sklep Merg, w zasadzie na mieście dokładnie te same buty kosztują i po dwa razy więcej. Ogólnie - opłaca się kupować z sieci. Jest przecież opcja zwrotu bez kosztów, jeśli coś byłoby nie tak. Ogólnie zamawianie z netu to dobry deal.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Holiczka

Holiczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 07 sierpień 2014 - 12:09

Ale wg mnie nie ma co kupowac tanich szpilek, lepiej zainwestowac i kupić skórzane, które zaraz się nie rozlecą, nie połamią, a przede wszystkim będa wygodne

• 0

#8 Kowalmar

Kowalmar

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 07 sierpień 2014 - 19:38

na deezee można podobne modele znaleźć ;)

• 0

#9 Guest_Paulinkaa80_*

Guest_Paulinkaa80_*
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 13:59

Ja lubię szpilki z DeeZee. Jak chesz kupić taniej to wygeneruj sobie kupon promocyjny ze zniżką 15 % na kuponiarni.pl. Ja w takich promocjach często robię zakupy;)

Użytkownik B_S_ edytował ten post 21 styczeń 2016 - 01:47
usunięto link

• 0

#10 Karolcia88

Karolcia88

Nowicjusz

• Moderator
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 19:29

Ja również nie polecam kupowania tanich szpilek. Samo założenie szpilek obciąża nasz kręgosłup i nogi, a do tego jak nie są wygodne to jest masakra. Skórzane szpilki dobrze współgrają ze stopą i dopasowują się do niej. Na dodatek szpilki są lepszym dodatkiem do stylizacji niż biżuteria. Niektórzy mówią, że buty świadczą o elegancji człowieka. Dlatego polecam wydać więcej pieniędzy na buty, które dobrze się prezentują na nodze i nie sprawiają kobietom problemu.

• 0

#11 MowieGadam

MowieGadam

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 124 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 20:09

Mi się te buty nie podobają. Poszukałabym na Twoim miejscu szpilek na stronie http://domodi.pl/buty/buty-damskie. Tam masz obuwie niemalże większości znanych marek, więc jestem pewna, że wśród nich znajdziesz te idealne.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 maximum

maximum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 13:52

Mi się spodobały ostatnio szpilki na Złotych Wyprzedażach. Widziałam też, że mają nową ofertę butów, więc warto tam zerknąć.

• 0

#13 zuziaczek8

zuziaczek8

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2015 - 15:38

Polecam poszukać na stronie buty1.pl Za każdym razem jak szukałam jakichś butów to znajdowałam je własnie tam  :D  :D  do tego na fajne przeceny można trafić  ^_^

• 0

#14 SzklanaDama

SzklanaDama

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2715 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 00:17

Ale wg mnie nie ma co kupowac tanich szpilek, lepiej zainwestowac i kupić skórzane, które zaraz się nie rozlecą, nie połamią, a przede wszystkim będa wygodne

Też jestem tego zdania. Ja jak już kupuje to są to bardziej klasyczne wzory, przez co dłużej są modne, pasują do wielu rzeczy. Może są droższe, ale dopasowują się do stopy i wiem, że przeżyją więcej niż jedno noszenie. Zawsze też kupuje w sklepie stacjonarnym. Taki but należy przymierzyć, bo różnie bywa z rozmiarami i kształtem obuwia.

• 0

#15 Graszka

Graszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 256 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 13:45

Ja nie odważyłabym się kupić szpilek przez internet - chyba, że firmy którą już dobrze znam i jej ufam. Taki but musi dobrze leżeć inaczej będzie ciągle w pudełku..

• 0

#16 kastel

kastel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 02 październik 2017 - 11:15

Jeśli tanio i wygodnie to na pewno Bravo Moda.

Mają dobre stawki, ale przede wszystkim kupujesz szpilki, w których pobawisz się przez całą noc i będziesz mega pozytywnie imprezę wspominać.

Nie będziesz kolejnego dnia płakać z bólu stóp!

• 0

#17 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 25 październik 2017 - 17:21

Generalnie ja szpilki zawsze muszę przymierzyć, bo nawet jak w necie znajdę mój rozmiar to nie wiem czy nie będą uwierać w palcach. To chyba jedyne buty, których nie mogę online kupować ;/

• 0

#18 kolorwamadzia

kolorwamadzia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 12:05

Ja od jakiegoś czasu kupuję buty w polskiej firmy Gamis. Buty z Gamisa są bardzo wygodne nawet wysokie szpilki ... Zawsze cierpiałam na tym, że inne dziewczyna mogły chodzić w takich szpilkach a ja w baletkach..teraz mam swoje wymarzone, wygodne szpileczki. 

• 0

#19 wazera

wazera

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 10:37

podbijam. Szukam jakiegoś fajnego sklepu

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:24

Ostatnio kilka par klasycznych dopadłam w TK max. Ceny tez niezle bo na wyprzedazy. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0