anetka25

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Odchudzanie to dziś temat na topie wśród wielu dziewczyn, diety cud, mordercze ćwiczenia, a wszystko po to aby zyskać szczupła i zgrabną sylwetkę. Ja chętnie też poprawiłabym swoją figurę. Tylko jest mały problem, nie mam zbyt wiele czasu, żeby chodzić na siłownię, po pracy do domu wracam zmęczona a muszę jeszcze ugotować obiad i posprzątać i trudno mi wygospodarować nawet pół godziny na ćwiczenia. A siedzący tryb pracy sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Pomyślałam więc, że może istnieją jakieś "cud" tabletki, które pomogłyby mi zżuci parę kilo? Oczywiście przy zachowaniu jakieś zdroworozsądkowej diety.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
a próbowałaś kiedyś suplementów diety? jest ich mnóstwo na rynku, wiele z nich powstaje w oparciu wyłącznie o naturalne składniki, które stymulują przemianę materii, zmniejszają łaknienie - jest o wiele łatwiej odchudzać się. Nie wiem, na ile masz ten temat ogarnięty, ale sporo pisze się na forach o 2 be slim lub be slim z zieloną kawą, jako o dobrych suplementach diety. Oczywiście zrobisz, jak chcesz :)
 

zgrzana

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Cud tabletek nie ma, ale sędzia dred dobrze mówi. Powinnaś spróbować wspomóc się czymś co przyspieszy Twój metabolizm i spowoduje, że nie będziesz miała ciągle ochoty podjadać. Też podjadałam, w nocy zaglądałam do lodówki, chociaż cały dzień coś jadłam i byłam po kolacji. Siedzący tryb pracy sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej dlatego tak ważne jest żeby uważać na to co się je i w jakich ilościach.
 
D

Dobrawa

Guest
Ale przyspieszanie to przez suplementy a nie przez tabletki odchudzajace. One działaja najczesciej kosztem zdrowia. A suplementy jak AquaSlim maja działanie wspomagajace i jedynie przyspieszaja spalanie materii.
 

malwi22

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tabletki nic ci nie dadzą. Liczy się tylko silna wola aby przygotować odpowiednie posiłki, poza tym to dietetyk albo trener personalny może Ci pomóc. Na wymarzoną sylwetkę trzeba zapracować.
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Ruchu trochę i nie trzeba się szprycować żadnymi tabletkami. Ewentualnie można pomyśleć o suplementach diety, ale bez jasno określonych zasad odżywiania i uprawiania sportów, samymi tabletkami się nie zrzuci kilogramów. Kiedyś miałam trochę problemów z wagą. Może nie byłam otyła, ale brzuszek był dość spory i źle się z nim czułam. Pomógł mi sport, dzięki któremu w kilka miesięcy, bez jakieś specjalnie rygorystycznej diety, zrzuciłam kilka kilogramów i wyglądam zadawalająco dla siebie.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ciężko mi jakoś uwieżyć w działanie tabletek przy odchudzaniu, MŻ i wiecej się ruszać - tyle
 
I

Ika112

Guest
Tak jest prawda. Tabletki mi się kojarzą z tymi zakazanymi środkami z tasiemcem więc nigdy bym po nie nie sięgnęła a suplementy mają pomagać a nie odchudzać, a to już spora różnica. Uwzażam że takie jak acetomale, całkowicie naturalne nie zaszkodzą a przyspieszają efekty naszego wysiłku, w takim wypadku jezem za. :eek:k:
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem kiedy się z głową łyka kapsułki - bo lepiej sie wchłaniają to nie ma się co obawiać.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Pamiętajcie też przy odchudzaniu o tym żeby się ruszać, bo sport to zdrowie. Ja ostatnio kupiłam kartę BeActive i codziennie latam na siłownie.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
kasiaamol napisał:
Moim zdaniem kiedy się z głową łyka kapsułki - bo lepiej sie wchłaniają to nie ma się co obawiać.
Ale rozwalają śluzówkę żołądka, zwłaszcza te wszystkie "naturalne" termogeniki. Moim zdaniem zdrowa, zbilansowana dieta dostarczy wszystkiego, co potrzebne. Nie ma potrzeby łykania żadnych świństw.
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Ja postawiłbym bardziej na naturalne sposoby a nie faszerowanie się chemią.
 

natala777

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Samo stosowanie tabletek raczej w niczym nie pomoże, tylko włączenie odpowiedniego suplementu do diety i ćwiczeń może dać jakieś efekty. Ja właśnie tak zrobiłam i wspomagam się ekstraktem z zielonego jęczmienia Green Barley Slim, dzieki temu udało mi się schudnąć 8 kg w 2 miesiące.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Ja nie biorę stale, ale wspomagam się suplementami diety i nie uważam by to było coś złego, przynajmniej wiem ze dostarczam organizmowi tyle witamin ile potrzebuje, przecież są takie tabsy na naturalnych składnikach?
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Osoby ćwiczące na siłowni biorą aminokwasy, w zależności od celu różne.
L-carnityna przyspiesza proces spalania tłuszczu z tkanki tłuszczowej.
To aminokwas, który naturalnie występuje w jedzeniu, więc przy zbalansowanej diecie masz go naturalnie.

Jeżeli chciała byś stosować, aminokwasy koniecznie naczczo - po posiłku mogą się nie wchłonąć + najlepiej przed aktywnością fizyczną - nawet spacer 30 minutowy jest dobry.
 

Marta Zapotoczna

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Na pewno nie ma żadnych cud tabletek, można jedynie sobie zaszkodzić ściągając jakies g$$%^ z Chin!
Niektórzy są genetycznie obdarzeni szczupłą sylwetką, inni muszę się nieźle napracować żeby osiągnąć swoje cele..
Zamiast liczyć na tabletki, niestety trzeba się poświęcić i zmienić codzienne nawyki, Brzmi banalnie, ale jest prawdziwe! Podstawą jest odżywianie- clean eating , ruch i pozytywne myślenie, efekty przyjdą same, trzeba tylko trwać w postanowieniach!
Jeżeli ktoś jest zainteresowany odchudzaniem bez głodzenia się, bez efektu jojo i szuka pozytywnej zmiany, poprawy nastroju a także wzmocnienia włosów, skóry i paznokci.
 

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Faszerowanie sie jakimiś tabletkami, kiedy można po prostu zdrowiej się odżywiać i zacząć się ruszać to głupota. To się tak wydaje, ale to wszystko, co robimy z naszym organizmem moze wyjść po latach w postaci jakiegoś paskudnego choróbska.
 
Do góry