Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Witaminki w ciąży?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 WandaKamecka

WandaKamecka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 10:10

No właśnie, to już było wspomniane :) Czy brać jod, czy magnez, czy cokolwiek innego i ile tego brać, powinien zdecydować lekarz prowadzący ciążę. Witaminy raczej nie powinny zaszkodzić, ale konsultacja lekarska jest jak najbardziej wskazana :)

• 0

#42 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 11:44

No właśnie, to już było wspomniane :) Czy brać jod, czy magnez, czy cokolwiek innego i ile tego brać, powinien zdecydować lekarz prowadzący ciążę. Witaminy raczej nie powinny zaszkodzić, ale konsultacja lekarska jest jak najbardziej wskazana :)

Będąc w ciąży nie należy niczego samemu od siebie brać,wyłącznie w porozumieniu z lekarzem. Nawet witaminki można przedawkować.

• 0

#43 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 14:35

Ja natrafiłam ostatnio na fajny blog "mama ginekolog" i jest tam wpis o tym, jak przygotować się do ciąży - https://www.mamagine...owac-sie-ciazy/. Tak więc nie jest to sprawa łatwa i taka oczywista, a co lekarz to i inne zalecenia. 

• 1

#44 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 01 maj 2018 - 12:18

Ile wcześniej przed poczęciem powinno się przyjmować kwas foliowy? 

• 0

#45 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 01 maj 2018 - 13:49

Ile wcześniej przed poczęciem powinno się przyjmować kwas foliowy? 

Na te i inne pytania powinien odpowiedzieć lekarz Ginekolog,nie zbierać informacje na forum,bo to chodzi o własne jeszcze nienarodzone dziecko,a każda matka chciałaby mieć to dzieciątko zdrowe.

• 0

#46 WandaKamecka

WandaKamecka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 09 maj 2018 - 09:32

Ja natrafiłam ostatnio na fajny blog "mama ginekolog" i jest tam wpis o tym, jak przygotować się do ciąży - https://www.mamagine...owac-sie-ciazy/. Tak więc nie jest to sprawa łatwa i taka oczywista, a co lekarz to i inne zalecenia. 

Mama ginekolog jest bardzo fajna :) No właśnie, pisałam już o tym, że jakie i ile witamin brać w ciąży, trzeba ustalać ze swoim lekarzem. Bo to on wie, co dla kobiety jest najlepsze.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 08:08

Ja jestem wegetarianką i jestem w ciąży i przed ciąża ok rok zamawiałam dietę pudełkową z cateringu Victory Diet i bardzo dobrze się czułam na takiej diecie. Nie zamierzałam rezygnować z diety pudełkowej - wege. Teeraz jestem na finiszu ciąży i i dużo nie przytyłam w ciąży a zarówno mi jak i mojemu dzidziusiowi dania z Victory Diet bardzo smakują.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0