Jak zlikwidować popęd seksualny?

Marcin066

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pierwsza moja myśl to była kastracja ale czytałem, że jest nielegalna i nieskuteczna. Czy jest jakaś skuteczna metoda by pozbyć się popędu?
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
A to żyć się z tym nie da?
Idź się zahipnotyzuj.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Są odpowiednie środki farmakologiczne, które hamują popęd, stosuję się je często np. u dorastajacej młodzieży z niepełnosprawnością umysłową. Tylko po co chcesz to zrobić. Jeśli masz z tym problem zgłoś się do specjalisty. Jeśli zaś dojrzewasz to jeszcze ci się z czasem to unormuje.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
W tych pieknych czasach, kiedy to chlopcy stawali sie mezczyznami za sprawa Zasadniczej Sluzby Wojskowej co rano dostawali kawe z dodatkiem bromu. Rozejrzyj sie za specyfikami z jego zawartoscia.
 

Marcin066

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
KaroolkaKalak napisał:
W tych pieknych czasach, kiedy to chlopcy stawali sie mezczyznami za sprawa Zasadniczej Sluzby Wojskowej co rano dostawali kawe z dodatkiem bromu. Rozejrzyj sie za specyfikami z jego zawartoscia.
Dzięki, spróbuję.


skeett napisał:
A to żyć się z tym nie da?
Idź się zahipnotyzuj.
No właśnie nie, mam parogodzinne erekcje i nie mogę zasnąć przez te parę godzin a masturbacja nie pomaga.
 

Bronsky

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2013
Posty
58
Punkty reakcji
8
Marcin066 napisał:
Czy jest jakaś skuteczna metoda by pozbyć się popędu?
Zapytaj się księdza, albo jakiegoś mnicha. To ponoć specjaliści w tej dziedzine.
 

Marcin066

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pestka__ napisał:
No właśnie nie, mam parogodzinne erekcje i nie mogę zasnąć przez te parę godzin a masturbacja nie pomaga.
to może dziewczyna? :lol:
Odpada, nie znam nikogo kto by nie narzekał na swój związek i zajmuje to dużo czasu który wolałbym poświęcić na moje zainteresowania.
 
W

wiki9969

Guest
Ludzie narzekają na swoje związki, nie dlatego że się w nich źle czują, tylko dlatego, że miłość albo "miłość" wymaga poświęceń.
Poza tym nie dotyczy to większości.
A tak w ogóle to ile masz lat?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
nie znam nikogo kto by nie narzekał na swój związek i zajmuje to dużo czasu który wolałbym poświęcić na moje zainteresowania.
to ci dopiero powód :D

w takim razie - polecam Ci to samo, co macan, innej opcji (ani sensu) nie widzę.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Marcin066 napisał:
No właśnie nie, mam parogodzinne erekcje i nie mogę zasnąć przez te parę godzin a masturbacja nie pomaga.
Ja tam nie wiem ,ale są 'Panowie",którzy wiele by dali za taki "problem" -a muszą kupować Viagrę.Ale poważnie mówiąc zacznij może uprawiać sport-gdy porządnie się zmęczysz to z pewnością zaśniesz bez problemu.
 

Marcin066

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
wiki9969 napisał:
Ludzie narzekają na swoje związki, nie dlatego że się w nich źle czują, tylko dlatego, że miłość albo "miłość" wymaga poświęceń.
Poza tym nie dotyczy to większości.
A tak w ogóle to ile masz lat?
20, no właśnie to poświęcenie nie jest warte świeczki skoro jest mnóstwo innych zajęć dla mnie ciekawszych.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Skoro inne zajęcia są dla Ciebie ciekawsze nie powinieneś mięć problemu z nadmiernym pobudzeniem seksualnym.

Jak dla mnie to zwyczajnie kolejny troll.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Weź dziada (popęd) sposobem. Porozwieszaj na ścianie swojego pokoju plakaty z jakimiś pasztetami. Może pomoże.
Do tego pij zioła, które mają właściwości anafrodyzjaku, melisa, dziurawiec, dużo się ruszaj - oczywiście to też zależy od Twoich "innych zajęć dla mnie ciekawszych." - zależy o jakie się rozchodzi, bo jak zbierasz znaczki czy napierdzie**sz na PS'a, to może być lipnie. Nie mając laski i gdy nie chcesz jej mieć, to musisz mieć coś konkretnego na jej miejsce.
Lub skontaktuj się z lekarzem, fachowa pomoc nie powinna zaszkodzić.
 

Marcin066

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
greggxx napisał:
- zależy o jakie się rozchodzi, bo jak zbierasz znaczki czy napierdzie**sz na PS'a, to może być lipnie.
Jeśli chodzi ci o fizyczne zainteresowania to jeżdżę na rowerze często, nie wiem czy to normalne ale w moim przypadku wysiłek zaostrza jeszcze bardzie popęd.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Kastracja tylko pomaga w opanowaniu pożądania, ale go nie likwiduje, jeśli przed wymniszeniem istniał
Natomiast są techniki psychiczne, pozwalające uśpić popęd - wtedy on nie dokucza, ale w razie spotkania osoby przeciwnej płci ze specjalną chemią można go obudzić
 
Do góry