Bielizna damska

gonzo33

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich. Co myślicie o ty jak facet zakład damską bieliznę? Nie jestem gejem ale uwielbiam zakładać koronkowe stringi, pończoszki czy rajstopy. Podnieca mnie to strasznie. Te majteczki są takie delikatne w dotyku. Uwielbiam założyć coś takiego a na to normalne ubranie i wyjść np. do sklepu czy na miasto, wiedząc że nikt nie wie co mam pod spodem. Zastanawiam się widząc kobiety czy mają fajniejszą bieliznę pod spodem ode mnie? Moja żona o niczym nie wie. Swoją bieliznę trzymam w ukryciu ale czasem zakładam też jej jak jej niema. Co o tym myślicie? Proszę o odpowiedzi kobiety jak i mężczyzn. Pozdrawiam
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
69a991d5e1f34eacba364a959136ea07_original.jpg
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Chyba ważniejsze jest to, co myśli o tym Twoja kobieta.

Dla mnie to po prostu dziwne.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
A jak dla mnie jest to kolejny temat założony przez internetowego trolla, korzystającego z dnia wolnego od nauki.

Niemniej jednak, by wypowiedzieć się w temacie i uniknąć "offtopu", bo ja przecież strasznie praworządny jestem, to stwierdzić czuję się zobowiązany, że nie sądzę by noszenie damskiej bielizny mi się spodobało. I w sumie nie mam zamiaru sprawdzać. A to czy jakiś facet się na takie śmiałe wyczyny jest w stanie odważyć to mi to tym bardziej zwisa z racji tego, że raczej nie oglądam facetów w bieliźnie. Więc co mnie to obchodzi? o_O
 

pisofszit

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Każdy ma jakiegoś bzika, ale akurat tym jednym na twoim miejscu bym się nie chwalił.
 
Do góry