Długie przerwy do okresu, a zajścię w ciąże.

PanMichal

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, mój problem polega na tym że dziś odbyłem stosunek z moją dziewczyną doszedłem w niej, jaka jest szansa że będzie w ciąży nie miała dni płodnych.
i z tego co wiem, dostaje okresu raz na 2-3 mięsiącę, przy stosunku był to już prawie 3 miesiąc bez okresu, mówiła że tak ma od kąt pamięta.

Ps. Gdy ona dojdzie tuż po tym zaczyna ją strasznie piec tam na dolę, ma tak ciągle gdy dostanie orgazm co to może być?
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Przez dłuższy czas dziewczyna ma nieregularny okres i nic z tym nie zrobiła? Skrajna głupota.
Niech się wybierze do ginekologa, na odległość to możemy snuć tylko wizje o bliżej nieokreślonej sprawdzalności.
 

PanMichal

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Przez dłuższy czas dziewczyna ma nieregularny okres i nic z tym nie zrobiła? Skrajna głupota.
Niech się wybierze do ginekologa, na odległość to możemy snuć tylko wizje o bliżej nieokreślonej sprawdzalności.
Gadałem z nią z natury jest bardzo wstydliwa, i nie chce iść do ginekologa, ale liczę na odpowiedźi do moich pytań.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Panie Michale, seks to nie rosyjska ruletka i rozsądny facet powinien zadbać o zabezpieczenie przed ciążą. Dziwi mnie fakt, że dziewczyna nie wstydzi się współżyć w ciemno, a wstydzi się rozmów. Chyba ma ukończone 18 lat ?
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
To może Pan ma więcej, bo to Pan powinien wiedzieć, że decydujac sie na współżycie bierze sie odpowiedzialnośc za drugą osobę i ewentualne skutki tej decyzji.
 
Do góry