Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Buty zimowe dla dzieci

dzieci buty zima

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 eveille

eveille

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 10:51

Mam 6-letniego synka i w przyszłym roku wybieramy się na wyjazd zimowy. Chciałabym go solidnie ubrać, tak żeby nie zmarzł i nie przemókł mi nigdzie. Gdzie kupujecie dobre jakościowo buty w rozsądnych cenach?

• 0

#2 Guest_Dobrawa_*

Guest_Dobrawa_*
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 13:21

Ja w tym roku kupiłam w Deichmannie i jestem bardzo zaowolona. Na ferie zimowe na obóz i na narty będą idealne, a jak na buty nie kosztowały dużo bo 100 zł. 

• 0

#3 Jeszoswiesz

Jeszoswiesz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 16:00

Miałem już takie buty z Dajszmaty, miały je dzieci na zimowisku. Ja swoje akurat zniszczyłem w lato, w miesiąc, ale kilku z podopiecznych miało właśnie takie do łażenia w śniegu i co? Buty mokre, tu czy tam kawałek odlazło, dzieciaki zasmarkane na drugi dzień, a idźta z tym badziewiem. Naturalnie firmy te były jakieś mniej znane i tanie, tak właśnie do 100zł, więc może nie ma co się dziwić. To było parę lat temu, więc nie wiem czy jest lepiej czy nie.

• 0

#4 kornelka87

kornelka87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 15 październik 2014 - 22:49

niestety teraz za jakosc trzeba placic, zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc na te buty. najlepiej byloby zajrzec do sklepow  z typowym obuwiem sportowym- wydatek na pewno wiekszy, ale masz porzadne buty, ktore przydadza sie rowniez na siarczyste mrozy nawet na kilka sezonow

• 0

#5 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 10:50

albo szukać promocji, ja buty od Bartka dla małego dziecka, kupiłam jak były przecenione w ich sklepie internetowym, także warto poszukać, chociażby przez ceneo, nokaut i tym podobne

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 Guest_amisia_*

Guest_amisia_*
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 09:15

Ja swojemu zawsze dobre zimowe buty kupuje w Ryłko. Często na wyprzedażach mają fajne buciki. Czuć, że mają bardzo wygodną wkładkę w środku i są cieplutkie. Jeszcze nigdy nie miałam problemu, żeby się rozkleiły i zamoczyły małemu stópkę. Czasem warto zainwestować w lepszy but

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dzieci, buty, zima

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0