Buty zimowe dla dzieci

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
Mam 6-letniego synka i w przyszłym roku wybieramy się na wyjazd zimowy. Chciałabym go solidnie ubrać, tak żeby nie zmarzł i nie przemókł mi nigdzie. Gdzie kupujecie dobre jakościowo buty w rozsądnych cenach?
 
D

Dobrawa

Guest
Ja w tym roku kupiłam w Deichmannie i jestem bardzo zaowolona. Na ferie zimowe na obóz i na narty będą idealne, a jak na buty nie kosztowały dużo bo 100 zł.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Miałem już takie buty z Dajszmaty, miały je dzieci na zimowisku. Ja swoje akurat zniszczyłem w lato, w miesiąc, ale kilku z podopiecznych miało właśnie takie do łażenia w śniegu i co? Buty mokre, tu czy tam kawałek odlazło, dzieciaki zasmarkane na drugi dzień, a idźta z tym badziewiem. Naturalnie firmy te były jakieś mniej znane i tanie, tak właśnie do 100zł, więc może nie ma co się dziwić. To było parę lat temu, więc nie wiem czy jest lepiej czy nie.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
niestety teraz za jakosc trzeba placic, zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc na te buty. najlepiej byloby zajrzec do sklepow z typowym obuwiem sportowym- wydatek na pewno wiekszy, ale masz porzadne buty, ktore przydadza sie rowniez na siarczyste mrozy nawet na kilka sezonow
 
I

ItaliaAmore

Guest
albo szukać promocji, ja buty od Bartka dla małego dziecka, kupiłam jak były przecenione w ich sklepie internetowym, także warto poszukać, chociażby przez ceneo, nokaut i tym podobne
 
A

amisia

Guest
Ja swojemu zawsze dobre zimowe buty kupuje w Ryłko. Często na wyprzedażach mają fajne buciki. Czuć, że mają bardzo wygodną wkładkę w środku i są cieplutkie. Jeszcze nigdy nie miałam problemu, żeby się rozkleiły i zamoczyły małemu stópkę. Czasem warto zainwestować w lepszy but
 
Do góry