Dziewczyna marzeń

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Pytanie skierowane nie tylko do panów. Jaki typ urody kobiet najbardziej Ci się podoba?

ladnedziewczyny_16.jpg


ladnedziewczyny_31.jpg


ladnedziewczyny_32.jpg


ladnedziewczyny_33.jpg


ladnedziewczyny_39.jpg


ladnedziewczyny_43.jpg


Nie znalazłam bardziej odpowiedniego miejsca na ten temat. Jeśli popełniłam błąd prosze o przeniesienie.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Z pośród podanych jedynka. Aczkolwiek ostatnie zdjęcie jako że jest w głównej mierze osłonięte wielgaśnymi okularami, ciężko mi jest domyślić się, jak ten ostatni typ urody wygląda. Mimo to jednak sugerując się resztą podejrzewam, że mimo wszystko jedynka. Aczkolwiek typów urody jest więcej i są niewiasty, które od "jedynki" bardziej mi się podobają. Właściwie to i z pierwszego zdjęcia ciężko jest wiele wywnioskować, bo "nie patrzy" wprost. Więc pod tym kątem oceniam. Kontem w sensie dosłownym ;)

Bo mniemam, że tylko i wyłącznie o aparycję tutaj chodzi.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Thyme napisał:
Bo mniemam, że tylko i wyłącznie o aparycję tutaj chodzi.
Na fotce to chyba tylko pod katem aparycji oceniac możemy, ale zapraszam do wrzucania własnych propozycji. A wiec do dzieła panowie... brunetki, blondynki ja wszystkie was ... :)


ladnedziewczyny_07.jpg


ladnedziewczyny_13.jpg


ladnedziewczyny_19.jpg


ladnedziewczyny_22.jpg


ladnedziewczyny_23.jpg


ladnedziewczyny_30.jpg


ladnedziewczyny_55.jpg
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jeśli o mnie chodzi, to nie ważne jest, czy kobieta jest brunetką, blondynką, czy jest ruda itp... Grunt, żeby była naturalna. Nie ma nic bardziej seksownego w kobiecie, niż jej naturalność. Każdy ma jakieś wady, ale to właśnie sprawia, że ludzie się różnią, a to jest piękne :) Zarówno brunetka, blondynka, jak i niska, czy wysoka kobieta ma swoje piękno. Grunt, by eksponowała je w sposób normalny, a nie wulgarny. Na zamieszczonych tutaj zdjęcia wszystkie kobiety są ładne. Pytanie tylko, jak wyglądają na co dzień, bez tony makijażu i Photoshopu? Tutaj właśnie tkwi cały problem. Kobieta może być piękna, bez tych wszystkich udziwnień :) Oczywiście nie twierdzę, że delikatny makijaż jest czymś złym, no ale niektóre naprawdę przesadzają....
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Ja tam kocham wszystkie młode, nie za szczupłe i nie za w drugą stronę, ale zdarzą się wyjątki ;d. A rude, bure, blond to już mi obojętne. Ostatnio chętniej oko zawieszam na Pani Lawrence :)
Jennifer_Lawrence_scenie_6034315.jpg
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
No to rude ale naturalne. Potem jakieś tam brązowe włosy. A dalej czy blond czy czarne włosy to mi wszystko jedno. Na dobrą sprawę to kolor włosów nie jest wielce istotny, osobiście oceniam całokształt. Jak się powiedzmy oczy mają do włosów, jak się karnacja ma do reszty itd. Nie skupiam się na pojedynczych aspektach. Aczkolwiek lubię naturalny rudy kolor włosów. Powiedzmy w tym wypadku:

http://s.n3.napodiume.ru/content/photo/ol/olesya_kharitonova/old_school/cb4d07d8e35c32e0f66ebe1315c9b13d.jpg]KLIK[/url]

Za duża rozdzielczość by tu umieszczać. (PS - To nie tatuaż)

To jedno z jej zdjęć. Na jednych bardziej mi się podoba, na innych mniej.

Albo tutaj:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1293051_616084535110214_1506925611_o.jpg]KLIK[/url]

Generalnie mógłbym jeszcze parę zdjęć wrzucić ale wygląd w rzeczywistości nierówny jest temu ze zdjęć.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Isen1822 napisał:
Na zamieszczonych tutaj zdjęcia wszystkie kobiety są ładne. Pytanie tylko, jak wyglądają na co dzień, bez tony makijażu i Photoshopu? Tutaj właśnie tkwi cały problem. Kobieta może być piękna, bez tych wszystkich udziwnień
Dlatego zawsze należy dać sobie czas na poznawanie, żeby nie okazało się, że rano budzisz się z zupełnie kims innym niż zasypiałeś. :).
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Primawera napisał:
Dlatego zawsze należy dać sobie czas na poznawanie, żeby nie okazało się, że rano budzisz się z zupełnie kims innym niż zasypiałeś
Dokładnie tak. W dzisiejszych czasach, zarówno mężczyźni jak i kobiety, są karmieni zdjęciem wypoprawianych, wyfotoszopowanych osób, które ciągle widzimy w tv, czy w prasie. Konsekwencją tego ataku "idealnych ludzi" jest to, że w rzeczywistości niektórzy nie potrafią docenić naturalności i piękna jakie z niej płynie. No a potem jest tak jak napisałaś, idziesz z kimś spać, budzisz się z kimś innym :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Thyme napisał:
Generalnie mógłbym jeszcze parę zdjęć wrzucić ale wygląd w rzeczywistości nierówny jest temu ze zdjęć.
Na tej drugiej fotce pięknie wyszła. A kto to jest ? :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Pewna Białorusinka.

Ją też czasem widuję. A gdy to się dzieje, to się boję, że pod samochód wpadnę. W jej wypadku rzeczywistość też jest o nieba lepsza ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Z rudych ta raczej ostatnia, jako że generalnie wolę jasną karnację ^_^ Z brunetek w sumie pewnie też ostatnia.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1454774_234235796744655_255358794_n.jpg]Raz[/url]

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/884442_220228691452406_1657033456_o.jpg]Dwa[/url]

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/36629_331029646963403_2116730775_n.jpg]Trzy[/url]

Dwie pierwsze to Ukrainki. Pierwszą jak widziałem na żywo to w stosunku do zdjęć nie ma nawet porównania :) Drugiej nigdy na oczy nie widziałem. Trzecia to Białorusinka, którą znam. Ma pozytywnie poprzestawiane pod kopułą - generalnie fajna dziewczyna.
 
Do góry