Lekcja wychowania seksualnego w Kanadzie

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
W jednej z kanadyjskich szkół uczniowie zrobili kilka zdjęć podczas lekcji wychowania seksualnego. Co tam nauczanie z książki... Czyż nie lepiej pokazać uczniom wszystko w praktyce?
Waszym zdaniem nauczycielka przygotowała się do zajęć, czy najzwyczajniej przegięła ?
Czy takie "lekcje" mieszczą się w granicach przyzwoitości ?

kanada_wych_seksualne01.jpg


kanada_wych_seksualne03.jpg


kanada_wych_seksualne04.jpg


kanada_wych_seksualne05.jpg


joemonster.org
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Tak serio, to w czasach dawnych edukacja seksualna odbywała się na żywo. Potomkowie nieustannie obserwowali dorosłych jak to się robi. Dzisiaj społeczeństwo dorobiło się kultury i ustaliło pewne normy co do seksualnego życia na podstawie obyczajów i badań naukowych. Patrząc na te zdjęcia, dochodzę do wniosku, że niektórzy starają się dobitnie powrócić do tych dawnych dziejów, ale przy zachowaniu współczesnych praw społecznych.. co razem daje dość pokraczne widowisko. Jest to po prostu może próba pogodzenia jednego z drugim.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Jeszoswiesz napisał:
Patrząc na te zdjęcia, dochodzę do wniosku, że niektórzy starają się dobitnie powrócić do tych dawnych dziejów, ale przy zachowaniu współczesnych praw społecznych.. co razem daje dość pokraczne widowisko. Jest to po prostu może próba pogodzenia jednego z drugim.
Nie wiem ile masz lat wiec zadam pytanie teoretyczne. Czy sam chciałbyś w taki sposób dowiedzieć się o akcie seksualnym ? Czy chciałbyś aby tak edukowano Twoje dzieci ?
Według mnie jest to tak prymitywne, że tego typu lekcje powinny byc zakazane . Gdzie jest miejsce na subtelne poznawanie dziewczyny czy chłopaka, kiedy dzieciom wpaja się nauki o dewiacjach.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Szczerze mówiąc, nie mam zdania na temat edukacji seksualnej, stwierdzam tylko to co widzę, ale odpowiadając na twoje pytania, jednak wolałbym w tym nie uczestniczyć czy posłać dziecko na takie zdjęcia.

P.S. Dewiacja to chyba co innego niż to co na zdjęciach?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jak dla mnie ta metoda jest przegięciem i osobiście jestem przeciwnikiem obecności takich "przedmiotów" w szkołach. Niedługo może jeszcze dodadzą ćwiczenia w parach?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Moim zdaniem to nie jest dobry sposób na naukę. Można o seksie opowiadać w sposób kulturalny, z wyczuciem i odpowiednim tonem, by uczniowie w szkole powoli poznawali ten temat. A tutaj co? Babka przychodzi do szkoły ze swoimi zabawkami i? Pręży się na ławce w jakiś co najmniej dziwnych pozach? Czego to ma nauczyć? Ostatnie zdjęcie.... Nawet nie chcę zgadywać, co im objaśnia, bo mi to zalatuje jakąś dewiacją.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Przepraszam, czyli co właściwie demonstruje? :D Ja widzę, że zapina sobie jedynie ten niesamowity pas.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Jeszoswiesz napisał:
Przepraszam, czyli co właściwie demonstruje? :D Ja widzę, że zapina sobie jedynie ten niesamowity pas.
A jak sądzisz, komu ten pas jest potrzebny ? :eek:czko:
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Thyme napisał:
Nie wiedziałem, że dewiacje mają wydźwięk pejoratywny :p
A według Ciebie seks z kozą nie ma ? :p

Dorośli mogą mieć swoje preferencje. Dzieci i młodzież powinno sie chronić przed promowaniem dewiacji.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Primawera napisał:
A według Ciebie seks z kozą nie ma ?
A nuż kozie się podoba :p

Nie no, tak serio to nie ma co porównywać jednej dewiacji do drugiej, skoro polega na kompletnie czym innym.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Thyme napisał:
Nie no, tak serio to nie ma co porównywać jednej dewiacji do drugiej, skoro polega na kompletnie czym innym.
Jakby to ująć dyplomatycznie i jedno i drugie jest wbrew naturze. :eek:czko:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Skoro natura umożliwiła istnienie takich aktów, jakże może to być wbrew niej?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
1. Jest przydatny w kontaktach homoseksualnych, zdaje się.
2. Jest przydatny w klimatach Femdom, zdaje się.
3. Zdaje się, że parze nie przeszkadza umilanie sobie tym życia nie ma problemu. Wszak ich sprawa.

Aczkolwiek wolałbym unikać podejmowania takich tematów w szkołach. Ludzie aż tak durni nie są, wiedzą co czym jest. Jak nie wiedzą, to sami sprawdzą. Człowiek to wystarczająco ciekawy świata gatunek. Więc na cholerę takie zajęcia? o_O

Rozumiem, że ta nauczycielka wyjaśniła uczniom, czym jest "strap-on" i do czego służy. Boję się jednak pomyśleć, co się dzieje, gdy podejmuje temat orgii.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Thyme napisał:
Aczkolwiek wolałbym unikać podejmowania takich tematów w szkołach. Ludzie aż tak durni nie są, wiedzą co czym jest. Jak nie wiedzą, to sami sprawdzą. Człowiek to wystarczająco ciekawy świata gatunek. Więc na cholerę takie zajęcia? o_O
Rozumiem, że ta nauczycielka wyjaśniła uczniom, czym jest "strap-on" i do czego służy. Boję się jednak pomyśleć, co się dzieje, gdy podejmuje temat orgii.
Lubie chwile, gdy się ze sobą zgadzamy . :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Heh... pamiętam moje lekcje wychowania do życia w rodzinie ze szkoły średniej. Na pierwszej lekcji nauczycielka spytała czy wiemy skąd się biorą dzieci ? Powiedzieliśmy, że wiemy. Na tym zakończył się ten przedmiot, a uczęszczaliśmy na lekcje cały semestr. Jestem zdania, że takie zajęcia w dobie internetu - gdzie wszystko można sobie "wygooglować" nie mają większego sensu.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Też je uwielbiam Primawero :)

Nigdy na takich zajęciach nie byłem, bo w tym czasie leciał Mroczny Rycerz na dwójce. Musiałem więc wracać do domu zamiast zajmować się głupotami.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Cóż, jakiegoś modelu męskiego organu płciowego użyć "musiała" :), nie wiemy jednak czy kobieta użyła tego również do omówienia kwestii jego realnego zastosowania. Nie zgadzam się jednak z twoim pojmowaniem dewiacji w kategoriach jednopłciowych relacji międzyludzkich. Mnie bardziej ciekawi pierwsza fotka, czy to aby nie pompka do powiększania przyrodzenia? :D
 
Do góry