[Wspólpraca] Horror - Straszne filmy i gry

Madern

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
O mnie:
Witam, mam na imię Marcin. Nie będę się zbytnio rozpisywał o sobie, gdyż uważam to za zbędne i przejdę od razu do rzeczy

Zatem o co chodzi ?

Poszukuję osób do współtworzenia serwisu+ forum poświęconemu wyselekcjonowanym filmom i grom, chodzi tu o takie, które na prawdę wzbudzają uczucie lęku i strachu. Myślę, że tematyka jest oryginalna i znaleźliby się odbiorcy. Czyli krótko mówiąc najstraszniejsze filmy i gry. Współpraca miałaby polegać na pisaniu recenzji, nie zbyt długich ale sensownych, uczestniczeniu w życiu forum i w sumie na chwilę obecną to tyle

Czego oczekuję ?

Przede wszystkim zapału, uwielbienia wszystkiego co straszne i podstawowej wiedzy o WordPressie

Co już mam ?

Posiadam hosting, domenę .pl, zasób parunastu recenzji - wiadomo, sam nie dam rady tego wszystkiego ogarnąć. Własny design - co do tego, to może nie jest jakieś wybitne arcydzieło, ale jak na razie starczy, poza tym dla grafika też znalazłoby się miejsce.
Jest również fanpage na FB ( jak na razie 175 osób tylko)

Co oferuję ?

No i tu jest niestety taka kwestia, że w chwili obecnej portal nie generuje żadnych zysków, stąd też ja nie mogę niestety niczego zaoferować materialnego :<


Adres strony (obecnie niekatywna): strefastrachu.pl

Zrzut z obecnych prac: http://img560.imageshack.us/img560/8021/zafl.png




O kontakt proszę na PW, lub na madernpl@gmail.com

Pozdrawiam
 
Do góry