cydr lubelski

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
ja od niedawna piję cydr lubelski, dosyć ciekawy smak, nawet mojej żonie posmakował ;) a jakie wy macie o nim zdanie?
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Ja też mam o nim dobre zdanie, przekonałem się do niego. Gdzieniegdzie przeczytać można, że nie jest on dobry - nie zgadzam się z tą opinią.
 

kronos2

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Może jabłka są skąpane, ale ja spotkałem się z nazwą suszone. Wydaje mi sie, ze obie nazwy sa poprawne. A jak wrażenia?
 
A

alfabeta11

Guest
Trafia mi się pijać zwykły cydr. Muszę przyznać, że napój całkiem przyzwoity. Trochę inny jest. Raz na jakiś czas można się uraczyć tym trunkiem :)
 

zgredek29

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Akurat ten cydr to straszne popłuczyny. Ani mi nie smakował ani mojej damie. Ale czaimy się na jabcok cydr, podobnież pyszny. Tylko nie mam pojęcia gdzie go kupić.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja nie piłam nigdy ale chyba spróbuję, bo widzę, ze większość komentarzy jest jednak pozytywnych :)
 

kronos2

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dziś znów wypiłem buteleczkę cydru w wersji klasycznej .
 

Attachments

  • new.jpg
    new.jpg
    596,1 KB · Wyświetleń: 2

Katalinek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
kronos2 napisał:
Dziś znów wypiłem buteleczkę cydru w wersji klasycznej .
Lubię wygląd tej butelki, jakaś taka estetyczna w porównaniu do innych trunków. Sam cydr również dobry. W Polsce raczej nie ma zbyt wielu konkurentów.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Piłam parę razy, pyszny jest :) Ostatnio na imprezie rodzinnej zamiast tradycyjnego wina moja mama podała cydr, wszystkim smakował.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Tej zimy raczyłem się cydrem lubelskim grzanym, okazał się być dobry. ktoś z was już próbował go?
 

Arturq1

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2014
Posty
39
Punkty reakcji
0
No pewnie próbowałem go zimą ale jednak schłodzony mi bardziej smakuję.
 
Do góry