Jak przekonać rodziców do kupna PS4?

Xeneo

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam 12 lat i chciałabym przekonać rodziców do kupna PS4. Moi rodzice nie chcą wydawać tyle pieniędzy, a mi brakuje argumentów. Mam dobre oceny w szkole więc nie wiem co jeszcze mogę zrobić.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
To może PS3? Tańszy teraz będzie ;) Albo wziąć PS4 na raty. No ale jeśli faktycznie nie chcą wydawać tyle kasy na konsolę, to praktycznie nic nie zrobisz, możesz zacząć odkładać kieszonkowe czy kasę z jakichś urodzin itp i się dołożyć, może na takie coś się zgodzą.
 
A

Andy9988

Guest
Ilusia napisał:
To może PS3? Tańszy teraz będzie ;) Albo wziąć PS4 na raty. No ale jeśli faktycznie nie chcą wydawać tyle kasy na konsolę, to praktycznie nic nie zrobisz, możesz zacząć odkładać kieszonkowe czy kasę z jakichś urodzin itp i się dołożyć, może na takie coś się zgodzą.
Powiedz, że będą mogli sobie poćwiczyć - dla zdrowia - np. grając na "PS Move" :)
 

kazaniamp3

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
czas i dobre oceny działają na twoją kożyść :)
Konsole będą tańsze i rodzice zmiękną :023:
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
z czasem rodzice zmiękną, ceny spadną, trochę odłożysz - czas Ci służy
 

raffphp

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Może poczekaj na PS5? Powinno być tańsze, bo będzie oparte o usługę w chmurze. Jeżeli jednak się upierasz to musisz przekonać, że Ci zależy, np poszukaj jakiś zleceń chałupniczych, skręcanie długopisów czy coś. Każdy grosz który odłożysz zmniejsza cenę konsoli :). Ale pamiętaj, że gry też kosztują. Może lepiej przekonać rodziców do kupna smart TV? Jak się zainteresujesz to obecnie LG ma najlepszą platformę smart TV. Większość telewizorów z tego roku, jak nie wszystkie, mają np funkcję MHL, pozwalającą na podczepienie smartphona do telewizora. Można tak grać we wszystkie gry dostępne na play market nie zasłaniając sobie palcami obrazu. Nie głupi pomysł, PS4 rodzicom się nie przyda, ale smart TV na pewno zainteresuje.
 
Do góry