golarka dla chłopaka

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Witam,
mam zamiar kupić golarkę elektryczną dla chłopaka
smile.gif

W cenie tak do 250 zł
Czy macie jakieś polecone golarki?
 
W

wiki9969

Guest
Ja kupiłam Tacie w ubiegłym roku golarkę marki Philips i jest z niej zadowolony. Więc radzę Ci poszukać czegoś z tej firmy. :)
 
H

Herg_zbanowany

Guest
Polecam któryś z modeli Brauna lub Philipsa,do kwoty 250zł spokojnie znajdziesz ciekawy zestaw,tym bardziej w sklepach internetowych.
 
W

wiki9969

Guest
Ja kupiłam głowicową. W sklepie w którym kupowałam, właśnie ją mi polecili. Podobno jest lepsza od foliowej.

A tak w ogóle, to kupiłam ją w cenie 120 zł. :)
 
W

wiki9969

Guest
Hm... myślę, że tu już raczej powinien wypowiedzieć się jakiś pan. :) Ja bym zdecydowała się na tą drugą. Jednak nie wiem czy zmieścisz się w granicach cenowych... Ale obie są dobre. :)
 

kamil.z

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
asiulek1622 napisał:
a jakie są lepsze, głowicowe czy foliowe?
Głowicowe są bardziej skuteczne i też trwalsze - dłużej popracują. Z wymienionych modeli mam AT 890 i jestem zadowolony :) (ta 892 to zdaje się że jest to samo tylko różnie oznaczone np w UK) Fajne jest to że można nią golić i na mokro i na sucho, do tego ma wysuwany trymer. Jakość golenia spoko, no i podrażnień u mnie brak a to chyba najważniejsze
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
właśnie szukam golarek, które golą na sucho i na mokro bo to jednak jest ułatwienie ;)
 

kamil.z

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
asiulek1622 napisał:
właśnie szukam golarek, które golą na sucho i na mokro bo to jednak jest ułatwienie ;)
Dokładnie, uniwersalność to duży plus 890-tki. Ja w zależności od nastroju się golę raczej na mokro, rzadziej na sucho :)
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
kamil.z napisał:
właśnie szukam golarek, które golą na sucho i na mokro bo to jednak jest ułatwienie ;)
Dokładnie, uniwersalność to duży plus 890-tki. Ja w zależności od nastroju się golę raczej na mokro, rzadziej na sucho :)
mój chłopak ma właśnie taką maszynkę, którą można używać pod prysznicem i bardzo sobie ją chwali.Także warto wziąć pod uwagę fakt czy taką golarkę można stosować na mokro.
 
Do góry