Prezent dla dziecka

P

powaznypan

Guest
Hej. Czy ktoś z Was (wasszych dzieci) ma taką wyrzutnię? //www.smyk.com/nerf-n-strike-elite-rough-cut-wyrzutnia,p1065363518,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Szukam prezentu dla dzieciaków i nie wiem czy będą zadowolone.
 

MarekWalker

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziecko znajomych ma ale nie wiem czy chętnie się nią bawi - spytam. Swojemu kupiłem zestaw książeczek edukacyjnych miniLUK z klockami. Szukam promysłu na prezent świąteczny dla dziewczynki - jakieś pomysły?
 
D

Dobrawa

Guest
Dla mnie aktywne spędzanie czasu to czas na powietrzu. Ostatnio na Moje Bambino znalazłam bramki do gry w pilkę dla dzieciaków. Takie zabawki teraz na prezent były by idealne. Ja synkowi kupiłam. Nie tylko dla ludzi z domem i ogrodem. Ale można też wynieść na podwórko. Fajna sprawa takie zabawki.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
A co myślicie o stoliku interaktywnym, zbliża się roczek synka i mamy dziadkom podsunąć propozycje na prezenty i się zastanawiamy, czy nasz synek będzie się nim chętnie bawił..
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
GreenKat napisał:
A co myślicie o stoliku interaktywnym, zbliża się roczek synka i mamy dziadkom podsunąć propozycje na prezenty i się zastanawiamy, czy nasz synek będzie się nim chętnie bawił..
Moja ma stolik, bawi się, ale żeby to był jakiś szał dla niej to nie zauważyłam. Także myślę, że to zależy od dziecka, bo moja córa ogólnie jakoś woli po prostu książeczki i klocki.

Za to w temacie prezentu dla dziecka, to urodziła się dzidzia naszej bliskiej znajomej. Jedziemy ją odwiedzić za jakieś 2-3 tyg i mam dylemat co mam jej kupić. Sama jestem mamą więc wydawałoby się, że wiem czego taki maluch potrzebuje...a tu nagle mam wrażenie, że już nie pamiętam jak to jest mieć takiego noworodka w domu hehe i zupełnie nie mam pomysłu.
Może coś podsuniecie?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Może potrzebują jakichś ciuszków? A nawet, jeśli nie, to i tak warto coś kupić :D Na takie maluchy są przeurocze rzeczy :)

A jeśli nie, to może jakąś interaktywną zabawkę? :)

To znaczy myślę bardziej o jakimś misiaku, czymś w tym stylu, nie o stoliku. Tak naprawdę ciężko wyczuć, czym się dziecko będzie bawiło. Mój chrześniak dostał interaktywnego misiaka, a w sumie najbardziej go interesował papier, w jaki był misiek opakowany :D
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Ciuszki już właśnie odziedziczyli i po naszej małej i po dziecku siostry, więc mają sporo i ciężko byłoby mi trafić czego akurat potrzebują. Bo tak to racja, w sklepach mnóstwo przepięknych rzeczy więc miałabym pole do popisu :D

Hahaha a co do opakowania po misiu to to chyba u dzieci standard, że jak są małe to to ich najbardziej interesuje w prezencie :D
Moja jeszcze zawsze fascynowała się metkami :D

A jeszcze co do prezentu to wpadłam na pewien pomysł. Może kupiłabym pościel? Wiadomo, że teraz jeszcze dziecko nie będzie używało, więc mam pewność, że nie mają :D Już wstępnie przeglądałam neta i wpadło mi kilka rzeczy w oko. Jeśli chodzi o pościel to taka mi się spodobała jak w załączniku i do tego np śpiworek do spania. Albo beżowy albo też w kolorze pościeli. Myślicie, że przyda im się?
 

Attachments

  • pol_pm_Posciel-do-lozeczka-Shiny-Nights-Blue-Pink-2615_4.jpg
    pol_pm_Posciel-do-lozeczka-Shiny-Nights-Blue-Pink-2615_4.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 2
  • f-spiworek-zimowy-sweety-dotti-beige.jpg
    f-spiworek-zimowy-sweety-dotti-beige.jpg
    4,4 KB · Wyświetleń: 1

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
czy się przyda? kurczę toż to przecież wypasiony prezent jak na takie pierwsze odwiedziny u dziecka. Ja jako rodzic byłabym bardzo zadowolona z takiego prezentu. bo zabawkami to takie dziecko i tak się nie bawi więc na co kolejna grzechotka. a możesz napisać jakiej marki jest ta pościel? muszę przyznać że wzór bardzo mi się podoba, bo jest taki delikatny a zarazem bardzo elegancki.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Fantastyczna ta pościel! :) A śpiworek jeszcze bardziej! Jak najbardziej się przyda i na pewno nikt nie przyjdzie z takim prezentem, zatem będzie wyjątkowy. Śpiworek jest przeuroczy :D Myślę, że spokojnie możesz pójść z takim prezentem.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
no fakt może trochę duży prezent dla rzadko się widujemy bo trochę daleko od siebie mieszkamy i dlatego tak jakoś chciałam żeby to było coś lepszego, pożądniejszego itd. Co do marki to to jest pościel Bebelini. Szczerze mówiąc właśnie o taki wzór mi chodziło, żeby był elegancki :) Oj dłuuugo przeszukiwałam neta :p W większości zalewały mnie wszędzie misie, słoniki, księżniczki itd... :p

Dzięki za opinie! :)
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
ja się staram nie robić dzieciakom zbyt dużych prezentów, żeby ich nie rozpieszczać. Zwykle stawiam na jakiś 'bajer' lub coś praktycznego. Syn lubi malować, więc na ostatnie urodziny dostał porządny zestaw farb i do tego bajer w postaci gum Orbit z własnym zdjęciem na opakowaniu. Strasznie się cieszył :D
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Dla mojego synka zawsze fajnie sie sprawdza ciastolina, uwielbia sie nia bawic a wiadomo ze to wieczne nie jest wiec mozna zawsze dokupic nowa...
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Moja z ciastoliny już wyrosła, za to uwielbia wszelkie zabawy kreatywne z malowaniem, rysowaniem, lepieniem i wymyślaniem - aktualnie "projektuje" modę. :D A z prezentów ostatnio spodobało jej się to:

zestaw-szkolny-monster-high-kredki-mazaki-farby-3426429891.jpg
 
D

Dorka123

Guest
fajny zestaw, co to i skąd to? są też chłopięce? potrzebuje czegoś dla siostrzeńca i siostrzenicy na dzień dziecka
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Tak - wprawdzie nie wiem w jakim wieku masz tego kawalera - ale bez problemu dobierzesz coś dla niego. St. Majewski ma kolekcje na każdy wiek właściwie - od Kubusia Puchatka, przez wróżki, kucyki Pony, Hot Wheels po Angry Birds. :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A jaka to marka, jakie to kredki bo jak no name to ja dziękuję:)
 

karolinajuras

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
możesz pomyślec nad pomysłem jakim jest poduszka z metryczką - będzie pamiątką z danymi dzieciątka:)

to jest prezent typowo okazjonalny na narodziny czy chrzciny, albo roczek:)

polecam, sama zamówiłam z firmy DITTA , pozdrówka
 
D

Dorka123

Guest
samba, poważny wiek, 6 i 7 lat ;) hot wheels i angry birds jak najbardziej, no chyba, że jakieś gwiezdne wojny, auta czy samoloty ;) Czy to się jakoś fachowo nazywa? Pod czym mam szukać?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
To jest St.Majewski dziewczyny. Bez problemu znajdziecie i w zwykłych papiernikach i online np. na Figolandii. Widziałam tam spory wybór jak ostatnio zaopatrywałam nas w materiały plastyczne. :)
 
D

Dobrawa

Guest
Nie mogę znaleźć w necie tego sklepu o którym piszesz. Za to spodobało mi się to z Monster High. Tyle, ze ja mam chłopca. Ale poszperałam. Genialne prezenty można wybrać z tych serii produktów st.Majewscy. Nie tylko dziecko by sie ucieszylo ;)

ffb6.jpg


piornik_tuba_real_madryt.jpg
 
Do góry