Który telefon wybrać?

nn007

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

z racji zmiany abonamentu mam możliwość wybrania sobie jednego z niżej podanych telefonów.
aktualnie używam samsung gt e2370 - tak, tak - nie szedłem z duchem czasu, aczkolwiek 2tyg rozmów bez ładowania było wystarczające.
abonament dla firm, 65zł, firma bez ograniczeń - telefony za 1zł

jak widać nie jestem na bieżąco, dlatego potrzebuję Waszych rad.
1. wymagania sprzętowe - interesuje mnie stabilność urządzenia, bez zacięć i zamuł.
2. system - do tej pory miałem jedynie jako takie spotkania z androidem, dość intuicyjnie. o windowsie czy innych takich nie mam pojęcia.
3. aparat - do użycia sporadycznego, od zdjęć mam lustrzankę. filmy - podobnie.
4. jakość dźwięku - żeby było dobrze dzwonek słychać. w razie potrzeby na ramię zarzucę boombox'a.
5. gry - no ewentualnie.
7. internet - będę miał 1gb w abonamencie. facebook mnie nie dotyczy, jedynie poczta, płatności mobilne, jakaś zagwozdka na google.
6. inne? nie wiem co innego mogę znaleźć.

do wyboru:

Alcatel one touch Idol
Alcatel ONE TOUCH SCRIBE HD
Alcatel one touch Idol mini

HTC Desire 300
HUAWEI ASCEND G510

Nokia Lumia 520
Nokia Lumia 625
Nokia Lumia 920

LG P760 Swift L9

Samsung GALAXY Core Plus
Samsung Galaxy Trend
Samsung Galaxy Young

Sony Xperia E
Sony Xperia J
Sony Xperia M

Windows Phone 8S by HTC


liczę na Waszą pomoc,
pozdrawiam,
Krzysiek.
 
W

wiki9969

Guest
Hm... z telefonów z których wymieniłeś miałam do czynienia jedynie z Sony Xperia J. Telefon ogólnie dobry, ale zależy jak kto go używa. Mojemu bratu pękł ekran. Podobno miał go w kieszeni bez żadnego pokrowca.

Ja osobiście polecałabym Samsunga. Jest to chyba najlepsza firma, która w obecnych czasach wprowadza telefony na rynek.
 
H

hycel12

Guest
Wszysko zależy od gustu-możesz wybrać np telefon Nokia Lumia 920 (im wyższy numer tym lepszy model).
Ewentualnie Sony Xperia J.Reszty nie warto raczej kupować.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Nie mów, że w abonamencie 65 zł masz Lumię 920 za złotówkę. Jeżeli tak, to bierz, bo to zdecydowanie najlepszy z podanych telefonów. Jeżeli już koniecznie interesowałby Cię Android to z wymienionych właściwie tylko Xperia M się do czegoś nadaje (najszybszy chipset). Ewentualnie zobacz ile musisz dołożyć do Xperii L. Jeżeli nie więcej niż te 100-150 zł, to warto. Większy wyświetlacz, lepszy aparat i przede wszystkim po aktualizacji odświeżony intefejs z Xperii Z1. To jednak tylko w przypadku, jeżeli na prawdę chcesz Androida i nic innego. Nokia Lumia 920 wciąż pozostaje najlepszym wyborem.

P.S. Przestańcie tak tą Xperię J chwalić pod niebiosa, bo to złom jakich mało. Powolny chipset zabił telefon, który sądząc po półce cenowej miał być niejako następcą Neo V, a jest po stokroć gorszy.
 

daamianos

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
2
Moja Dziewczyna ma Sony Xperia J, robi ladne zdjecia, fajnie sie gra i szybko chodzi :) ale jest na prawde bardzo delikatny, chodzi mi tutaj glownie o ekran :)
 
Do góry