Lekarze zabili mojego bratanka

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Witam.

Moja szwagierka była w 6-tym miesiącu ciąży w nocy obudzila się z bulem brzucha i zobaczyła że leci jej krew ( wiecie skąd ) więc brat ( tata dziecka ) zawiózł ją do szpitala na miejscu zanim ich przyjęli minęło 1,5godz szwagierka przez ten czas cały czas krzyczała z bólu gdy ją zabrali lekarz powiedział "wyciągnijcie dziecko bo i tak już nie żyje" po dwóch dniach pobytu w szpitalu gdy brat i szwagierka uspokoili się brat zapytał czy mogą poznać przyczynę śmierci dziecka lekarz powiedział porostu " nie " bez żadnego wytłumaczenia czemu.

Czy jest coś co brat mógł z tym zrobic? Czy może pisać szpital do sądu ?

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
do sądu, nieco bez sensu moim zdaniem, można podejrzewając przestępstwo złożyć doniesienie do prokuratury
 

borys27

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
M.T.W.D. napisał:
Witam. Moja szwagierka była w 6-tym miesiącu ciąży w nocy obudzila się z bulem brzucha i zobaczyła że leci jej krew ( wiecie skąd ) więc brat ( tata dziecka ) zawiózł ją do szpitala na miejscu zanim ich przyjęli minęło 1,5godz szwagierka przez ten czas cały czas krzyczała z bólu gdy ją zabrali lekarz powiedział "wyciągnijcie dziecko bo i tak już nie żyje" po dwóch dniach pobytu w szpitalu gdy brat i szwagierka uspokoili się brat zapytał czy mogą poznać przyczynę śmierci dziecka lekarz powiedział porostu " nie " bez żadnego wytłumaczenia czemu. Czy jest coś co brat mógł z tym zrobic? Czy może pisać szpital do sądu ? Pozdrawiam. Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Witam serdecznie..Jestem nowym użytkownikiem forumowisko.pl,dlatego nie wiem co mogę w tekście wpisywać.Jednak pzeczytałem Twój wpis na Forum i od razu podjałem decyzję ,aby napisac.jestem pełnomocnikiem Kancelarii Prawnej.Jeżeli ta sprawa nie jest zakończona,natychmiast sie za nią weźmiemy.
Do czasu roztrzygnęcia ,zleceniodawca nie ponosi żadnych kosztów.W erazie nie załatwienia pozytywnie sprawy ,wszelkie koszty ponosi Kancelaria .
borek2705@gmail.com
 
Do góry