Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Stół rehabilitacyjny, stół do masażu

stół rehabilitacyjny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Bozena56

Bozena56

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 17:57

Poszukuję sklepu, w którym mogę kupić stół rehabilitacyjny o konstrukcji krzyżakowej na stałej podstawie do mojego gabinetu masażu i fizjoterapii. Może to być sklep stacjonarny, ale tylko na terenie Krakowa, albo internetowy, który przesyla do klienta, najlepiej kurierem taki sprzęt. Mój budżet na to nie przekracza 2300 zł. Bardzo proszę o polecenie zaufanych sklepów/ dystrybutorów/ producentów dystrybuujących tego typu sprzęt. Proszę o opinie osób, które faktycznie zakupiły sprzęt z danego sklepu i mogą się coś o nim wypowiedzieć. Interesują mnie tylko rzetelne opinie.

Z góry dziękuję.

Bożena L.

• 0

#2 Guest_Infiner_*

Guest_Infiner_*
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 06:36

Odgrzewam temat, bo moja żona szuka takiego stołu rehabilitacyjnego do masażu. Najlepiej używany, bo taniej - ale w ostateczności może być nowy. Tylko jaki?

• 0

#3 Guest_Georginia40_*

Guest_Georginia40_*
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 10:49

Moim zdaniem lepiej jest kupić tani. Nie jest to duży wydatek a dobry stół jest moim zdaniem podstawą biznesu jeśli żona chce masować ludzi. Nie warto jest moim zdaniem na tym oszczędzać. Mogę Ci polecić dobry sklep z wyposażeniem rehabilitacyjnym juventas.

Mają tam sporo takich skladanych stołów do masażu ( które są dla mnie najwygodniejsze). Są tam wprawdzie leżanki za 400 zł ale polecam zainwestować w trochę droższą. Tak za ok 800 zł. Będzie lepiej wykonana i wygodniejsza. A im pacjent będzie czuł się lepiej i bardziej komfortowo tym chętniej do Was wróci na ponowne zabiegi. Nie sądzicie? 

Użytkownik B_S_ edytował ten post 23 marzec 2016 - 23:03
usunięto link

• 0

#4 ninablue

ninablue

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 18:03

Odgrzewam temat, bo moja żona szuka takiego stołu rehabilitacyjnego do masażu. Najlepiej używany, bo taniej - ale w ostateczności może być nowy. Tylko jaki?

Na poczatek działalności moim  zdaniem wystarczy stół uproszczony, ale posiadający podstawowe funkcje takie płynna regulacja zagłówka, siedmiosegmentowe leżysko i inne funkcje. Można do niego dobrać dodatkowe opcje wyposażenia. W sam raz do gabinetu rehabilitacyjnego.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 12 luty 2016 - 16:51
usunięto link

• 0

#5 Marta_34

Marta_34

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 22:42

Jest kilka firm produkujących stoły do masażu i myślę, że juventas jest w miarę tani. Ja od kilku lat pracuję na habysie, ale wydałam trochę więcej, jest wzmacniany jeszcze w środkowej części, a przy tym dodatkowo więcej niestety waży. Wszystko zależy od tego, czy żona będzie korzystać ze stołu stacjonarnie, czy mobilnie. Mogę podpowiedzieć jak coś. Pozdrawiam.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 begsi

begsi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 21:34

sklep.cezal.com.pl/120-stoly-rehabilitacyjne

mój kuzyn kupował ten pomarańczowy jakiś czas temu w tym sklepie. Mogę podpytać co i jak jeśli chcesz. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0