Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Robicie zakupy w sklepach internetowych ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
210 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#201 bielokjakub

bielokjakub

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:06

Ja często kupuje przez e-sklepy. Najczęściej ciuchy. Sprawdzam opinie, adres sklepu i czas doręczenia. Lubię tę formę zakupów, bo nie muszę tracic czasu na przeszukiwanie sklepów i wszystkich wieszaków.

• 0

#202 mala_gosia

mala_gosia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:40

jakoś wolę iść do sklepu i normalnie pooglądać ubrania, sprzęt prędzej bo można znaleść naprawdę fajne okazje, niskie ceny 

• 0

#203 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 595 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 17:01

Ostatnio przekonałam się do Zalando i zamówiłam 3 pary butów - jedną zostawiam, dwie zwracam bez ponoszenia żadnych kosztów. Zazwyczaj wychodzę z założenia, że tego typu rzeczy lepiej najpierw przymierzyć, ale uwierzcie, byłam we wszystkich sklepach obuwniczych w mieście i nie znalazłam nic, co by mi się spodobało.

Często kupuję w Internecie produkty, które wcześniej obejrzę stacjonarnie - online często jest taniej. 

To jest właśnie fajne, że można zwrócić bez problemu. Ja ostatnio z Reebookami nie trafiłam, wzięłam w ciemno 38, a się okazuje, że firma ma niestandardową rozmiarówkę i moje 24,5 wypada u nich na 37... więc musiałam wymienić.

• 0

#204 dziadek70

dziadek70

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:13

Na co dzień nie kupuję w sklepach internetowych. Wolę się przejść, pomacać towar, zobaczyć czy solidnie wykonany. Ale jak są jakieś promocje albo wyprzedaże (jak na przykład http://wyprzedaz.matrixmedia.pl- RTV i AGD) to się skuszę czasem. Ostatnio kupiłem smartfon i jestem zadowolony.

• 0

#205 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 październik 2017 - 17:43

Czy jest w ogóle ktoś, kto takich zakupów nie robi w dzisiejszych czasach? ;P Pewnie nieliczni. Jak coś na szybko trzeba to najpierw sprawdzam w sklepach internetowych, później dopiero pójdę do sklepu, jeżeli tego nie ma, zamawiam przez internet.

• 0

#206 developer

developer

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 04 październik 2017 - 18:52

Ostatnio przekonałam się do Zalando i zamówiłam 3 pary butów - jedną zostawiam, dwie zwracam bez ponoszenia żadnych kosztów. Zazwyczaj wychodzę z założenia, że tego typu rzeczy lepiej najpierw przymierzyć, ale uwierzcie, byłam we wszystkich sklepach obuwniczych w mieście i nie znalazłam nic, co by mi się spodobało.

Często kupuję w Internecie produkty, które wcześniej obejrzę stacjonarnie - online często jest taniej. 

To jest właśnie fajne, że można zwrócić bez problemu. Ja ostatnio z Reebookami nie trafiłam, wzięłam w ciemno 38, a się okazuje, że firma ma niestandardową rozmiarówkę i moje 24,5 wypada u nich na 37... więc musiałam wymienić.

24,5 wypada jako 37? bajki wciskasz. Idź trolować gdzie indziej

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#207 sasizar

sasizar

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2017 - 06:54

;d;d;dd

• 0

#208 owieczka

owieczka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 październik 2017 - 11:47

To nie lepiej się pomierzyć i sprawdzić z wymiarami podanymi na stronie?

• 0

#209 aldonka1196

aldonka1196

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2017 - 08:54

Ja ostatnio chodziłam po sklepach i wypatrzyłam fajną lampę do pokuju, cena mnie nie zadowalała więc w internecie poszukałam i znalazłam na tej stronce lampunie.pl w korzystnej cenie. Jednak wolę w taki sposób szukać przedmiotów, jak znajdę coś w sklepie to często w internecie są tańsze rzeczy :) 

• 0

#210 kria

kria

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 10:35

To nie lepiej się pomierzyć i sprawdzić z wymiarami podanymi na stronie?

Niestety czasem nawet te podane wymiary się nie zgadzają

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#211 pawlo90

pawlo90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 12:51

często kupuję przez internet, ale takie rzeczy jak ubrania i buty wole jednak przymierzyc

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0