Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Robicie zakupy w sklepach internetowych ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#181 chica_o

chica_o

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 21:05

Szczerze to chyba teraz będzie strach coś kupować w innych walutach. Trafiłam już na kilka informacji o tym, że banki blokują klientom konta. Coś z ustawą o przeciwdziałaniu terroryzmowi i praniu brudnych pieniędzy. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#182 jastarnyk

jastarnyk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 24 maj 2017 - 09:28

Myślę, że na pewno jakiś fajny gadżet się sprawdzi. Może jakiś smartwatch albo kamera? Ciężko też stwierdzić, bo jednak każdy facet, wbrew pozorom jet inny:)

• 0

#183 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisano 25 maj 2017 - 12:21

A kupujecie w ogóle ebooki? Wiadomo, że raz na jakiś czas typową książkę się kupi, ale nie wiem jak z ebookami. Szukam informacji dla przyjaciółki, bo wydaje ona ebook z rozpisani.pl i ciekawa jestem czy jest na to popyt w ogóle czy jednak ludzie liczą, że za darmo elektroniczną książkę pobiorą.

• 0

#184 oaza

oaza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 284 postów

Napisano 26 maj 2017 - 15:10

Ja kupuję ebooki ale w formie płyt CD do słuchania w discmanie. Dotychczas nie kupowałam książki do pobierania, ale myślę że to jest bardzo wygodna forma zakupu.
Za to kupuję np klucze do gier na steam, bo jest taniej, klucz przychodzi w kilka minut od zakupu i w niedługim czasie mogę zacząć grać.

Przez internet kupuję też kosmetyki naturalne, a kilka dni temu kupiłam skarpety sportowe bo nigdzie nie mogłam znaleźć bezszwowych :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#185 Mr Papuga

Mr Papuga

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów

Napisano wczoraj, 19:15

Tak, robię zakupy już od długiego czasu w internecie, wlaściwie to od kilku dobrych lat. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0