[Współpraca] poszukuję osób do ekipy TA

FmShelby

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
1
Jestem Piotrek, piszę do was reprezentując Think-About. Jako dzieciak zostałem zaproszony do niewielkiego projektu który zupełnie zmienił moje postrzeganie inicjatyw internetowych - robiłem się coraz bardziej głodny nowych wyzwań, uczestniczyłem więc w coraz bardziej ambitnych przedsięwzięciach. Rok temu postanowiłem zorganizować coś sam (chociaż właściwie nie do końca sam :) ) - od zera.

Budując nowy projekt nie sięgałem po starych wyjadaczy tylko ludzi z którymi praca jest czystą przyjemnością. Tak powstało Think-About - coś absolutnie ogromnego, tak ogromnego że nie mieści się nam w głowie. Całość rozwinęła się całkowicie ponad oczekiwania i aktualny skład ma problem żeby to wszystko udźwignąć.

Poszukuję zapaleńców którzy chcieliby wnieść coś od siebie do mojego (chociaż "swoim" może go nazywać kilka osób) projektu.

Czym jest Think-About.
To co widać na pierwszy rzut oka to portal w tematyce gadżetów, koncepcji przyszłości, produktów innowacyjnych oraz wzornictwa przemysłowego - generujemy newsy i okazjonalne artykuły. Współpracujemy również ściśle z firmami oraz instytutem wzornictwa czego efektem są recenzje produktów oraz obecność naszych redaktorów wszędzie tam gdzie dzieje się coś interesującego dla naszych czytelników. Mamy wypracowany przyjazny system działań, napędzamy się wzajemną pasją i celami.

Jest też druga, niewidoczna część - czyli grupa projektowa, młoda odnoga T-A. W jej ramach przygotowujemy własne koncepcje i projekty, docelowo chcemy prezentować je szerokiej publiczności, startować w konkursach, a nawet realizować wymyślone wspólnymi siłami rozwiązania. Pierwsze kroki już poczyniliśmy :)

W styczniu, czyli 1,5 od kiedy zaczęliśmy przygodę z T-A planowane jest sformalizowanie całej działalności i totalny podbój świata. Do tego czasu chcemy zaangażować kilka nowych osób, każdy znajdzie swoje miejsce w redakcji -każdemu pomożemy się zaadaptować i odnaleźć swoja pasję. Nie chcę tu pisać o wymaganiach i korzyściach bo coś takiego nie istnieje, oferuję tylko i aż wejście do projektu który reprezentuję, gwarantuję moje zaangażowanie - co z tego będzie zadecydujemy wspólnie :)

Osoby zainteresowane zapraszam na PM :)
 

FmShelby

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
1
Aktualnie poszukujemy osoby z Warszawy gotowej podjąć się funkcji newsmana oraz recenzenta sprzętu IT. (Regionalizacja ze względu na miejsce zamieszkania naszego fotografa).

Ponadto poszukujemy korektora i edytora wideo.
 
Do góry