Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Wódka na wesele

wesele wódka alkohol

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Guest_flowers89_*

Guest_flowers89_*
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 21:36

oj bądź co bądź fajn e butelki ma ten polanin ale fakt również ważne jest to by alkohol był dobrze schłodzony.

• 0

#22 fokus32

fokus32

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 23:36

oj wiesz jak to czasem kobiety, ja uległem co do tego polanina no i tak zostało :)

• 0

#23 Ewelatom

Ewelatom

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 09:17

Z doswiadczenia zawodowego (barmanka) moge powiedziec, ze najczesciej wybieranymi wodkami sa wyborowa, luksusowa oraz finlandia (ta ostatnia preferowana glownie przez panie). Czesto tez slysze, ze po luksusowej nie boli glowa :)

• 0

#24 kopin

kopin

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 13 maj 2016 - 23:30

oj wiesz jak to czasem kobiety, ja uległem co do tego polanina no i tak zostało :)

byłam na kilku weselach z tą wódkę, prezentowała się super. W smaku też ok, jednak ważne by było schodzona :)

• 0

#25 kasiaamol

kasiaamol

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 19:41

Jak na wesele to taka butelka elegancka znaczenie jednak ma. Weselna z Polanina jak najbardziej jest ok, ale oczywiście najważniejsze żeby była schłodzona;)

• 0

#26 Majka2312

Majka2312

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 09 maj 2017 - 16:51

My postawiliśmy na coś oryginalniejszego niż te wszystkie sklepowe wódki- zmówiliśmy wódkę weselna z Polanina. Butelki są zdobione przepięknymi grawerami (które można wybrać sobie samemu) więc nie potrzeba żadnych dodatkowych ozdób. Wódka w smaku też całkiem spoko- wlewają do butelek Poniatowskiego więc zawsze można wcześniej spróbować ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 07:24

My mieliśmy wódkę Finalndię.Wydaje sie droga ale tak naprawdę jesli kupujecie w hurtowni alkoholi no i co najwazniejsze w wiekszych ilosciach wcale nie wychodzi tak drogo cenowo. Nasza hurtownia dodatkowo dowiozła nam alkohol na miejsce wesela co było dla nas najwygodniejsze ( zamawialiśmy tutaj )

Polecam również zainwestować w innego rodzaju alkohole.Każdy lubi coś innego i dobrze jest zaproponować gościom różnorodność

wina czerwone i białe

wina wytrawne i słodkie

wermuty

likiery

ewentualnie whisky

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, wódka, alkohol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0