Nike Blazer Low - Black

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
WItam, chciałbym zapytać, czy ktoś z użytkowników serwisu spotkał się w swoim mieście, bądź gdzieś w internecie z czarnymi butami Nike Blazer Low ? :) otóż sprawa jest na tyle skomplikowana, iż przykładowe allegro.pl oferuję buty jedynie w kolorach dość niemęskich jak dla mnie, typu różowy.. a w galeriach po których chodziłem nic takiego nie ma..
Jeśli ktoś, gdzieś, coś wie to serdecznie zapraszam do podzielenia się wiedzą :D
dodaje foto dla ułatwienia :)
 

Attachments

  • nike blazer low prem vntg black.jpg
    nike blazer low prem vntg black.jpg
    160,3 KB · Wyświetleń: 2

KissMyIrishAss

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Fabri napisał:
WItam, chciałbym zapytać, czy ktoś z użytkowników serwisu spotkał się w swoim mieście, bądź gdzieś w internecie z czarnymi butami Nike Blazer Low ? :) otóż sprawa jest na tyle skomplikowana, iż przykładowe allegro.pl oferuję buty jedynie w kolorach dość niemęskich jak dla mnie, typu różowy.. a w galeriach po których chodziłem nic takiego nie ma..
Jeśli ktoś, gdzieś, coś wie to serdecznie zapraszam do podzielenia się wiedzą :D
dodaje foto dla ułatwienia :)
na ebay ,na bank znajdziesz
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
KissMyIrishAss napisał:
WItam, chciałbym zapytać, czy ktoś z użytkowników serwisu spotkał się w swoim mieście, bądź gdzieś w internecie z czarnymi butami Nike Blazer Low ? :) otóż sprawa jest na tyle skomplikowana, iż przykładowe allegro.pl oferuję buty jedynie w kolorach dość niemęskich jak dla mnie, typu różowy.. a w galeriach po których chodziłem nic takiego nie ma..
Jeśli ktoś, gdzieś, coś wie to serdecznie zapraszam do podzielenia się wiedzą :D
dodaje foto dla ułatwienia :)
na ebay ,na bank znajdziesz
szukasz czegoś zdecydowanie na krajowym podwórku :)
 

ModnyKolnierzyk

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Albo na allegro i w sklepach internetowych,tam na pewno spokojnie znajdziesz. jeżeli znasz długość wkładki,numer buta to możesz kupić i raczej nie ma obawy,że będą za duże lub za małe.
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
ModnyKolnierzyk napisał:
Albo na allegro i w sklepach internetowych,tam na pewno spokojnie znajdziesz. jeżeli znasz długość wkładki,numer buta to możesz kupić i raczej nie ma obawy,że będą za duże lub za małe.
coś zaczyna się dziać, jeśli chodzi o ten model :) wprawdzie są w nielicznych sklepach, aczkolwiek myślę, że na wiosnę będą bardziej dostępne :>
 

Zwirek11

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem rok temu identyczne tyle, że za kostkę na allegro w dość atrakcyjnej cenie- 250 zł :)
Ciężko ogólnie jest dostać takie w polsce
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
Zwirek11 napisał:
Ja kupiłem rok temu identyczne tyle, że za kostkę na allegro w dość atrakcyjnej cenie- 250 zł :)
Ciężko ogólnie jest dostać takie w polsce
a możesz mi napisać w jakim okresie roku to było ? :D bo aktualnie wybór marny na allegro :D czekam na wiosne :)
 
Do góry