Wygięty penis u nastolatka

iBox

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam.

Od dłuższego czasu zacząłem się zastanawiać czy aby wszystko na pewno jest okej z moim penisem i czy w przyszłości nie będzie mi to przeszkadzało podczas stosunku z dziewczyna.

Otóż, na początku może napisze z góry że mam 17 lat i mój penis ma ok. 17cm we zwodzie. I gdy jest już w tym zwodzie, tak jak by ucieka w dół, a nie w górę. Czy to jest normalne? Nie będzie mi to przeszkadzało w stosunku? Z tego co słyszałem, penisy są różne, ale jakoś to mi dalej nie daje spokoju ponieważ z tego co wiem penis ma iść tak jak by do góry, a nie w dół tak jak mój i wygląda jak banan.

Proszę, napiszcie mi czy aby na pewno jest wszystko okej, a jeśli nie to co ja mam zrobić? Dodam jeszcze, że gdy ściągam skórę z penisa gdy nie jest on we zwodzie to ucieka już w dół a nie w górę.

Poza tym - czy to normalne że gdy mój penis jest we zwodzie to skóra nie schodzi? Musze to robić ja?​
 

NormaJeane

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
45
Punkty reakcji
5
iBox napisał:
tak jak by ucieka w dół, a nie w górę. Czy to jest normalne?
Tak, normalne.
iBox napisał:
Nie będzie mi to przeszkadzało w stosunku?
Nie powinno w żaden sposób przeszkadzać.



iBox napisał:
Proszę, napiszcie mi czy aby na pewno jest wszystko okej, a jeśli nie to co ja mam zrobić?
Uważam, że jest ok, ale jeśli się bardzo martwisz to idź do lekarza pierwszego kontaktu (możesz iść sam, bez rodziców) i opowiedz o swoich obawach.



iBox napisał:
Poza tym - czy to normalne że gdy mój penis jest we zwodzie to skóra nie schodzi? Musze to robić ja?
Tak, normalne. Czasem tak się zdarza, że skóra, jak to nazywasz, schodzi sama, a czasem (według tego co zaobserwowałam to najczęściej) nie.

Pozdrawiam :)
 

iBox

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
NormaJeane napisał:
tak jak by ucieka w dół, a nie w górę. Czy to jest normalne?
Tak, normalne.
iBox napisał:
Nie będzie mi to przeszkadzało w stosunku?
Nie powinno w żaden sposób przeszkadzać.



iBox napisał:
Proszę, napiszcie mi czy aby na pewno jest wszystko okej, a jeśli nie to co ja mam zrobić?
Uważam, że jest ok, ale jeśli się bardzo martwisz to idź do lekarza pierwszego kontaktu (możesz iść sam, bez rodziców) i opowiedz o swoich obawach.



iBox napisał:
Poza tym - czy to normalne że gdy mój penis jest we zwodzie to skóra nie schodzi? Musze to robić ja?
Tak, normalne. Czasem tak się zdarza, że skóra, jak to nazywasz, schodzi sama, a czasem (według tego co zaobserwowałam to najczęściej) nie.

Pozdrawiam :)
Bardzo Ci dziękuje! :) Poczekam jeszcze na inne wypowiedzi - troche mnie uspokoiłaś, nie powiem że nie. :tongue: Jednak dalej w pewnym sensie nie daje mi to spokoju, jeśli chodzi o stosunek kiedyś. Nie wiem dlaczego.. :sleep:
 

NormaJeane

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
45
Punkty reakcji
5
iBox napisał:
tak jak by ucieka w dół, a nie w górę. Czy to jest normalne?
Tak, normalne.
iBox napisał:
Nie będzie mi to przeszkadzało w stosunku?
Nie powinno w żaden sposób przeszkadzać.



iBox napisał:
Proszę, napiszcie mi czy aby na pewno jest wszystko okej, a jeśli nie to co ja mam zrobić?
Uważam, że jest ok, ale jeśli się bardzo martwisz to idź do lekarza pierwszego kontaktu (możesz iść sam, bez rodziców) i opowiedz o swoich obawach.



iBox napisał:
Poza tym - czy to normalne że gdy mój penis jest we zwodzie to skóra nie schodzi? Musze to robić ja?
Tak, normalne. Czasem tak się zdarza, że skóra, jak to nazywasz, schodzi sama, a czasem (według tego co zaobserwowałam to najczęściej) nie.

Pozdrawiam :)
Bardzo Ci dziękuje! :) Poczekam jeszcze na inne wypowiedzi - troche mnie uspokoiłaś, nie powiem że nie. :tongue: Jednak dalej w pewnym sensie nie daje mi to spokoju, jeśli chodzi o stosunek kiedyś. Nie wiem dlaczego..



W porządku! nie ma sprawy :) Poczekajmy może aż wypowiedzą się jacyś panowie to będziemy mieć jaśniejszą sytuację.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
iBox napisał:
I gdy jest już w tym zwodzie, tak jak by ucieka w dół, a nie w górę. Czy to jest normalne?
Mój chłopak stwierdził, że jest to normalne, że niektórym się tak wygina i nie powinno Ci to w niczym przeszkadzać :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wszystko jest normalnie, tylko:



iBox napisał:
z tego co wiem penis ma iść tak jak by do góry, a nie w dół tak jak mój i wygląda jak banan.
Jak odwrócisz banana to zmieni się perspektywa.



iBox napisał:
Poza tym - czy to normalne że gdy mój penis jest we zwodzie to skóra nie schodzi? Musze to robić ja?
Też normalne, o ile "schodzi".
 

iBox

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Bardzo Wam dziękuję za wypowiedzi. Nie powiem, uspokoiliście mnie. Thyme - Tak schodzi normalnie.
Wypowiadajcie sie jeszcze. Rozdam chętnie like. :)
Pozdrawiam i życze miłego wieczorku! :)
 

NormaJeane

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
45
Punkty reakcji
5
iBox napisał:
Bardzo Wam dziękuję za wypowiedzi. Nie powiem, uspokoiliście mnie. Thyme - Tak schodzi normalnie.
Wypowiadajcie sie jeszcze. Rozdam chętnie like. :)
Pozdrawiam i życze miłego wieczorku! :)
Mój chłopak również twierdzi, że jest to normalne. U niego podobny problem wystąpił, po "noszeniu" przyrodzenia w jednej nogawce spodni. Tak to już bywa, nie wiem czy jest na świecie mężczyzna posiadający idealnie prostego penisa. Nie martw się, nie jesteś wyjątkiem, a normalnym facetem. :)
 

iBox

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
NormaJeane napisał:
Bardzo Wam dziękuję za wypowiedzi. Nie powiem, uspokoiliście mnie. Thyme - Tak schodzi normalnie.
Wypowiadajcie sie jeszcze. Rozdam chętnie like. :)
Pozdrawiam i życze miłego wieczorku! :)
Mój chłopak również twierdzi, że jest to normalne. U niego podobny problem wystąpił, po "noszeniu" przyrodzenia w jednej nogawce spodni. Tak to już bywa, nie wiem czy jest na świecie mężczyzna posiadający idealnie prostego penisa. Nie martw się, nie jesteś wyjątkiem, a normalnym facetem. :)
Dziękuje bardzo ;)!
 

iBox

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Żartownisie.. hyhy. :p Dzięki za wypowiedzi :)
Odświeżam - Prosze jeszcze o jakieś wypowiedzi w mojej sprawie. :) Dziękuje.
Odświeżam. :)
 
Do góry