Jakie buty na zimę ?

Cinek00

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam,
chciałbym Was prosić o pomoc. Chciałbym sobie w tym roku zakupić na zimę jakieś obuwie. Na modzie się kompletnie nie znam, choć uczęszczam jeszcze do szkoły średniej. W moich dotychczasowych tenisówkach Nike będzie raczej zimno i dlatego planuję nabyć inne buty, ale nie chciałbym wydawać za dużo na te kilka miesięcy w których jest naprawdę zimno. Dla tego też zrezygnowałem z takich marek jak Nike czy Adidas których buty kosztują 260 - 300 zł. Choć wiem że jakość była by pewnie o wiele lepsza to ta cena mnie trochę jak na ten czas odstrasza.
Co myślicie o butach marka Kappa lub HD, innych z tego przedziału cenowego? Czym warto się zainteresować, a co omijać z daleka ? Chciałbym wydać na buty max 200 zł Jeżeli to jest możliwe...
 

ModnyKolnierzyk

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Kappa też dają radę,a do tego bardzo fajnie wyglądają,więc myślę,że warto się nimi interesować. Cena względem jakości jest naprawdę atrakcyjna.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
a co powiecie o butach wojskowych bates na sezon zimowy? sprawdzą się? i jaki najlepiej model wybrać?
 

Cinek00

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nie polecam. Sam nigdy nie miałem butów tej marki, ale z tego co słyszałem to to są jedne z najgorszych dostępnych na polskim rynku. Ludzie mówią, że rozpadają się od samego patrzenia....
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Tej zimy raczej źle nie będzie, by kupować jakieś spore buty zimowe. Ja bardziej postawiłem na takie sztyblety. Wygodne i eleganckie, więc nadają się nie tylko na zimę, ale ogólnie na cały rok.

540x405_buty-meskie-zara-44910947.jpg
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Na zimę przede wszystkim ciepłe buty,teraz mamy jej pełnie ale styczeń to też miesiąc promocji i wyprzedaży wiec w sklepach internetowych na pewno znajdziesz dla siebie odpowiedni model.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
rafii009, mój chłopak posiada ze dwie pary butów bates, musisz wejść na ich stronę internetowa i poczytać jaki model do czego się będzie najlepiej nadawał ;-)
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
W takim razie ja także chętnie zerknę na ich stronę oraz dowiem się nieco więcej szczegółów,może ktoś jeszcze tam zamawiał i napisze swoją opinie?
 
B

bajderman

Guest
pol_il_Skorzane-Meskie-Polbuty-Trekkingowe-EXPANDER-16050.jpg

Proste i tanie buty od Merg. Kosztowały mnie śmieszne grosze, a na spokojnie wystarczą na kilka sezonów.
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Polecam w kolorze brązu lub czerni buty ocieplane za kostkę,nieco bardziej eleganckie tak jak powyżej,no z tym że nie wiem czy Ci się podobają,moim zdaniem bardzo fajna stylizacja dla młodego chłopaka czy to do kurtki czy do płaszcza. Poszukaj w dobrych sklepach internetowych.
 
B

bajderman

Guest
Kolor raczej nie ma aż takiego znaczenia - dużo większe znaczenie ma jakość obuwia, prawda? Koszt zakupu mają też spore znaczenie. Te buty od Merg są na prawdę bardzo taniej i głównie dlatego tam kupuję - nikt mi w takiej cenie nie da takiej jakości obuwia.
 
3

38weronika

Guest
Duży wybór zimowych butów znajdziesz na stronie: e-import.pl
Różne rozmiary, fasony, materiały, kolory i wysokości. Buty bardzo dobrej jakości w konkurencyjnej cenie.
Oprócz butów i dodatków można tam kupić praktycznie wszystko. Ubrania, kosmetyki, elektronikę, biżuterię, zabawki..
Wszystko dobrej jakości i w konkurencyjnych cenach. Sama się tam zaopatruję od kilku miesięcy i jak na razie bardzo sobie chwalę =)
 
B

bajderman

Guest
Weronika - prawie wszystko? Litości. Kupuję na Merg właśnie dlatego, że specjalizują się w obuwiu. Specjaliści od wszystkiego to specjaliści od niczego. Czy to na pewno jest dobre obuwie? Bo nawet sama domena nie sugeruje specjalnej jakości...
 
Dołączył
6 Listopad 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak dotąd wszelkie buty mejd in czajna wytrzymywały u mnie jakiś miesiąc ;) co prawda nie specjalizuję się w obuwiu męskim, ale kolega rok temu kupił sobie buty tego typu landersen.pl/meskie-buty-helly-hansen-skarven i był bardzo zadowolony z resztą z tego co widzę po opisie są to buty wysokiej jakości i bardzo ładnie się prezentują ;) W tym roku zamierzam kupić podobne w damskiej wersji, żeby nie robić niezamierzonych wygibasów na lodzie :D
 
B

bajderman

Guest
hehe... nie wiem gdzie nawet powstały moje buty, pewnie w tych regionach, ale nie mam do nich żadnych uwag, są wygodne, mają normalną cenę, chodzenie w nich jest czystą przyjemnością. Czego chcieć więcej? ;-)
 

hiacynta87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja polecam zajrzeć do sklepu Clarksonline.pl - moim zdaniem clarks to porządna marka, a buty są naprawdę wygodne. I można kupić coś w wersji smart casualowej, czyli i do pracy, i na piwko :)
 
I

Infiner

Guest
Ja proponuję trochę wyższe, eleganckie, na przykład:
733880-lloyd--24-744-07_td_moro-braz-017_kopia.jpg

Albo:
62664_1.jpg

W wersji bardziej sportowej. Ogólnie Lloyd bardzo dobra marka, buty mega wygodne. Biegałem w nich praktycznie całą zimę. W sklepach rzadko się je widzi, można zamówić przez internet: http://www.eobuwie.com.pl/lloyd- obecnie pod koniec stycznia są duże wyprzedaże.
 
Do góry