Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Adwokat Łódź

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_jadwinia_*

Guest_jadwinia_*
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 09:13

Potrzebuję pomocy adwokata i dostałam tylko namiar na pana Wawrzyńca Chróścielewskiego i jego kancelarię. Czy ktoś z tym panem współpracował już? Koleżanka która mi go poleciła sama ma problemy z dorastającym synem, który jest typem chuligana. Ale ten adwokat mu pomógł. Czy ktoś jeszcze spotkał się z nim?

• 0

#2 sandal_wood

sandal_wood

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 12:04

ja przy rozwodzie korzystałam z pomocy pani Małgorzaty Książek z Piotrkowa Trybunalskiego, bardzo znakomity fachowiec i dzięki niej udało mi się uratować większość majątku, przed byłym mężem, minus, że trzeba dojechać do Piotrkowa, ale ceny są niższa niż w Łodzi, więc to i tak się opłaca

Użytkownik sandal_wood edytował ten post 19 listopad 2013 - 12:05

• 0

#3 Krateczka

Krateczka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 10:00

Kiedy byłam w trakcie sprawy rozwodowej, to pomoc prawną uzyskałam w kancelarii adwokackiej Pani Moniki Kitscha-Kwasiborskiej, która mieści się na ul. J. Kossaka 9 w Łodzi. Myślę, że gdyby nie jej profesjonalizm i wiedza to nie było by mi tak łatwo przejść przez cały proces. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to podaję numer kontaktowy do Pani mecenas: 664-137-647.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 PaniChanelowa

PaniChanelowa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 13:54

Ja kiedyś korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej Pani Justyny Jarentowskiej z Tomaszowie Lubelskim i Kancelaria Pani Jarentowskiej znajduję sie na Lwowskiej  25 i jak by ktoś z was szukał dobrego adwokata , porady prawnej to można sie kontaktować przez stronę lub pod mailem adwokat@jarentowska.pl lub numerem telefonu 785 044 447. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0