kamera sportowa na zimowe szaleństwa

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Korzystał ktoś z kamer sportowych na stoku? Oczywiście chodzi mi o tańsze modele a nie to z górnej półki bo po prostu nie stać mnie na taki wydatek. Jeśli kupię coś do 300/max 400 zł, to będę zadowolony? Pytanie do osób będących w temacie.
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
subiektywnie nie byłem zadowolony z takiej kamerki, w ogóle rejestrowałem kilka dni z rzędu swoje wyczyny i wyglądały jakbym nagrywał je przez reklamówkę.. o innych mankamentach nie wspominając..
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Mikulaskin napisał:
subiektywnie nie byłem zadowolony z takiej kamerki, w ogóle rejestrowałem kilka dni z rzędu swoje wyczyny i wyglądały jakbym nagrywał je przez reklamówkę.. o innych mankamentach nie wspominając..
To czym i za ile nagrywałeś?? Ja z polecenia kupiłem na aukcji taki model kamerki AT-19 z osprzętem za niecałe 300 pln. Po obejrzeniu filmików czułem się jak Shaun White :D
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
szczerze to nawet nie pamiętam jak to się nazywało bo jeszcze będąc na nartach siadło ustrojstwo i wywaliłem.
ceniło się chyba ze 100 ..
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Peach napisał:
To czym i za ile nagrywałeś?? Ja z polecenia kupiłem na aukcji taki model kamerki AT-19 z osprzętem za niecałe 300 pln. Po obejrzeniu filmików czułem się jak Shaun White
To musisz nieźle jeździć skoro się do niego przyrównujesz ;)
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Znalazłem taką kamerkę na allegro i zastanawiam się czy już nie kupić. Z tego co widzę na yt to rejestruję całkiem przyjemnie.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Jeśli masz kupować to kupuj coś dobrego. Zwyczajnie nie będzie zadowolony z jakości. W dodatku przy szybkich ruchach już totalnie takie tanie kamerki sobie nie radzą. Polecam ci GoPro, ale to trochę więcej musisz wydać.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
crypt napisał:
Polecam ci GoPro, ale to trochę więcej musisz wydać.
Trochę ? jakieś 3,4 razy więcej. Można kupić coś o połowę tańszego i też być zadowolonym.
 

mrgreen

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
crypt napisał:
Jeśli masz kupować to kupuj coś dobrego. Zwyczajnie nie będzie zadowolony z jakości. W dodatku przy szybkich ruchach już totalnie takie tanie kamerki sobie nie radzą. Polecam ci GoPro, ale to trochę więcej musisz wydać.
Kolega miał w tamtym sezonie GoPro to powiem, że jakość petarda :) Wiem, że koszt takiej kamery to ok 1500 zł cena zestawu :) Cena dosyć wysoka ale warto jeśli ktoś jest zapaleńcem.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Jacek23 napisał:
Trochę ? jakieś 3,4 razy więcej. Można kupić coś o połowę tańszego i też być zadowolonym.
No to może kamerka Evolveo XtraCam?

mrgreen napisał:
Wiem, że koszt takiej kamery to ok 1500 zł cena zestawu
Znalazłem jeszcze jakąś kamrkę sportową za 299, która kręci w 720p.
 
Do góry