Zakładanie bloga. Proszę o pomoc i opinie.

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Cześć. Może jest ktoś, kto posiada jakiegoś bloga, ponieważ chciałabym założyć porządnego bloga i muszę się dowiedzieć gdzie to zrobić, poprzez jaką stronę i w jaki sposób? Proszę o pomoc i opinie.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
moniakk21 napisał:
Cześć. Może jest ktoś, kto posiada jakiegoś bloga, ponieważ chciałabym założyć porządnego bloga i muszę się dowiedzieć gdzie to zrobić, poprzez jaką stronę i w jaki sposób? Proszę o pomoc i opinie.
Jeśli chcesz prowadzić bloga za darmo to polecam blogspot (blogger.com)
A jaka tematyka jeśli można wiedzieć?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Więc tak.. chcę to zrobić za darmo. Tematyka będzie turystyczna, będę dodawać stworzone opisy różnych ciekawych regionów turystycznych, szlaków wodnych, atrakcji itp.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Chciałabyś skorzystać z darmowego hostingu na którym zainstalowałabyś sobie wybrany CMS czy wolisz po prostu założyć konto w jakimś serwisie i tam wszystko skonfigurować przez przeglądarkę ?
 

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ohohoho! :D Żebym ja jeszcze wiedziała co to jest ten hosting i CMS ;) Chyba w takim wypadku nie mam innej możliwości jak serwis
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Hmm... wszystko załatwiasz na normalnym hostingu. Konto może być na hekko, prosty instalator np. Wp i masz własny serwis, z własnym adresem.
Po co poświęcać czas na coś, co nigdy do końca nie będzie Twoje?
 
Do góry