Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Reklama lokalna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 dunkiii

dunkiii

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 25 październik 2013 - 16:24

Jakie macie pomysły na reklamę lokalną szukam ciekawych i sprawdzających się pomysłów! Jakiś czas temu znalazłem w sici Bardzo dobrze ocenianą firmę www.prom.net.pl Firma zajmuje się drukiem kalendarzy ! Ja zdecydowałem się na kalendarze książkowe na 2014 już zamówione są! Ten pomysł się sprawdził ! Teraz szukam czegoś jeszcze !

• 0

#2 Guest_iwonka88_*

Guest_iwonka88_*
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 13:38

Jakie macie pomysły na reklamę lokalną szukam ciekawych i sprawdzających się pomysłów! Jakiś czas temu znalazłem w sici Bardzo dobrze ocenianą firmę  Firma zajmuje się drukiem kalendarzy ! Ja zdecydowałem się na kalendarze książkowe na 2014 już zamówione są! Ten pomysł się sprawdził ! Teraz szukam czegoś jeszcze !

ja polecam coś bardziej kreatywnego ;) może jakis fleshmob? są firmy ktore zajmują się tym zawodowo ;) i sa w stanie zrobić naprawdę fajną akcje promocyjną ;) byłam kiedyś na takiej akcji, którą organizowała firma ulotex i bardzo bardzo fajnie to wspominam :) 

• 0

#3 Guest_wiemlepiej_*

Guest_wiemlepiej_*
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 11:14

Jeśli chodzi o reklamę lokalna, to wciąż najlepszym wyjściem jest reklama zewnętrzna. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia projektanta. Dobrym pomysłem są na przykład naklejki z nazwą lub logiem firmy przyklejane w różnych miejscach. Są chyba lepsze od plakatów, bo wandale tak łatwo ich nie zniszczą. Tutaj wrzucam ci link, gdzie można znaleźć tanie naklejki. Pamiętaj, że im częściej ludzie widują nazwę firmy, tym lepiej ją zapamiętują i potem rozpoznają, więc najlepiej ulokować ją w często odwiedzanych miejscach.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 Pajo

Pajo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 02 październik 2019 - 10:23

Moim zdaniem fajną reklamą są Potykacze, zwane również stojakami reklamowymi.
Wczoraj kupiłem bardzo fajny potykacz o patentowany.
potykacz-street-signpro-2-100x100.JPGPotykacz Street SignPro
Patent: PCT/EP2017/052765

Bardzo fajne wykonanie. Polecam!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0