Soczewki kontaktowe

R

Rejczel

Guest
Witam
Zdecydowałam się na soczewki kontaktowe - u lekarza już byłam I teraz pytanie jakich firm soczewki polecacie (pytanie do doświadczonych użytkowników) Lepiej kupić miesięczne czy np: dzienne. W jakich sklepach kupujecie soczewki (gdzie są najtańsze)? Dziękuję za wszelkie podpowiedzi:)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Soczewki noszę już od ok. 7 lat, zawsze miesięczne i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, komfort życia 100% lepszy niż w okularach. Miałam zazwyczaj Ciba Vision, teraz Pure Vision 2, ale one były dobrane indywidualnie przez okulistkę. Koleżanka nosi Johnson&Johnson i twierdzi, że te, które ja noszę są przez nią "odrzucane". Z tym też trzeba się liczyć. Radzę wybrać się do dobrego okulisty, który da Ci komplet na próbę, nauczy jak zakładać i w końcu sama będziesz wiedziała, które są dla Ciebie najlepsze.
 
R

Rejczel

Guest
Hailie napisał:
Soczewki noszę już od ok. 7 lat, zawsze miesięczne i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, komfort życia 100% lepszy niż w okularach. Miałam zazwyczaj Ciba Vision, teraz Pure Vision 2, ale one były dobrane indywidualnie przez okulistkę. Koleżanka nosi Johnson&Johnson i twierdzi, że te, które ja noszę są przez nią "odrzucane". Z tym też trzeba się liczyć. Radzę wybrać się do dobrego okulisty, który da Ci komplet na próbę, nauczy jak zakładać i w końcu sama będziesz wiedziała, które są dla Ciebie najlepsze.
Dzięki za pomoc. Zdecydowałam się na soczewki dzienne Acuvue i kupiłam je tutaj http://mylenshop.com/. Może później przejde na miesięczne.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Od wstania do pojscia spac, czyli od 9 do 1 w nocy. W ogole ich nie czuje, nie cierpię ich ściągać. Tylko 1 dniowe, ale nosze je po 2-3 dni

Faktycznie dobrze jest wcześniej wykonać badanie wzroku. Optometrysta dzięki temu dobierze odpowiednią moc oraz krzywiznę bo jest ich wiele:
https://hasztagoptykwawrzon.pl/badanie-wzroku/

Profesjonalne badanie wzroku jest przeprowadzane w salonach tej sieci.
 
Do góry