Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Soczewki kontaktowe

soczewki kontaktowe soczewki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Rejczel_*

Guest_Rejczel_*
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 09:51

Witam

Zdecydowałam się na soczewki kontaktowe - u lekarza już byłam I teraz pytanie jakich firm soczewki polecacie (pytanie do doświadczonych użytkowników) Lepiej kupić miesięczne czy np: dzienne. W jakich sklepach kupujecie soczewki (gdzie są najtańsze)? Dziękuję za wszelkie podpowiedzi:)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Wolfy

Wolfy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 475 postów

Napisano 16 październik 2013 - 21:25

Soczewki noszę już od ok. 7 lat, zawsze miesięczne i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, komfort życia 100% lepszy niż w okularach. Miałam zazwyczaj Ciba Vision, teraz Pure Vision 2, ale one były dobrane indywidualnie przez okulistkę. Koleżanka nosi Johnson&Johnson i twierdzi, że te, które ja noszę są przez nią "odrzucane". Z tym też trzeba się liczyć. Radzę wybrać się do dobrego okulisty, który da Ci komplet na próbę, nauczy jak zakładać i w końcu sama będziesz wiedziała, które są dla Ciebie najlepsze.

• 1

#3 Guest_Rejczel_*

Guest_Rejczel_*
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:10

Soczewki noszę już od ok. 7 lat, zawsze miesięczne i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, komfort życia 100% lepszy niż w okularach. Miałam zazwyczaj Ciba Vision, teraz Pure Vision 2, ale one były dobrane indywidualnie przez okulistkę. Koleżanka nosi Johnson&Johnson i twierdzi, że te, które ja noszę są przez nią "odrzucane". Z tym też trzeba się liczyć. Radzę wybrać się do dobrego okulisty, który da Ci komplet na próbę, nauczy jak zakładać i w końcu sama będziesz wiedziała, które są dla Ciebie najlepsze.

Dzięki za pomoc. Zdecydowałam się na soczewki dzienne Acuvue i kupiłam je tutaj http://mylenshop.com/. Może później przejde na miesięczne.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: soczewki kontaktowe, soczewki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0