Reklamacja butów, Bershka przez internet ?

kondziopl3

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Witam, zakupiłem jakiś czas temu buty przez internet w Bershkce, i po niedługim okresie but mi się rozpada, chciałbym go zareklamować ale nie wybieram się w najbliższym czasie do sklepu stacjonarnego, czy jest możliwość zareklamowania przez internet ? bo na ich stronie, nie widzę takiej opcji...
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Czasami jest ciężko udowodnić, że but nie rozwala się przez sposób użytkowania (np. jeśli kupiłeś buty na sezon letni i zniszczyły się one jesienią to raczej nie uwzględnią reklamacji) a co do twojego pytania, to oczywiście możesz je reklamować przez internet i jeśli reklamacja jest uzasadniona, to powinni za darmo naprawić towar, albo wymienić na nowy.

Powodzenia.
 

kondziopl3

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
No właśnie tylko zapomniałem dodać że na stronie Bershki nie widzę opcji reklamuj, jest tylko opcja zwrotu towaru, i zastanawiam się jak to zrobić :/
 

ModnyKolnierzyk

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się,że najlepiej będzie zadzwonić do sklepu i zapytać czy możesz reklamować buty przez internet odsyłając im towar. Tylko w ten sposób możesz się tego dowiedzieć tam na 100%.
 
S

szyszana

Guest
Dlatego wolę kupować w sieci. Głównie te zakupy robię na Merg. Nawet jeśli buty mi nie odpowiadają, to mogę odesłać bez podawania przyczyny. Chociaż taka sytuacja mi się jeszcze nie zdarzyła.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Zawsze kupuję internetowo i wybór jest o wiele lepszy - przez Merg kupujemy.
Mnie się wygodnie kupuje, w sieci jest taniej, szybciej, zwrot jest zawsze bez podawania przyczyny, więc nad czym się zastanawiać?
Na mieście też wybór jest spory, ale to już nie to samo. Sieciówki mnie nie podchodzą.
 
Do góry