Sex bez prezerwatywy w dni niepłodne

WanteD474

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam

Dziś z dziewczyną uprawialiśmy sex najpierw z prezerwatywą po czym umyłem się i po jakiejś godzinie pierwszy raz bez prezerwatywy ale nie skończyłem w niej. Ma teraz dni niepłodne i za 2 dni dostanie okres mam się czego bać bo cały czas o tym myślę... :C
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Hehehe tak to jest, przyjemność a potem myślenie ;)
Zajść w ciąże nie jest tak łatwo, więc głowa do góry. Prawdopodobieństwo jest zawsze, ale w Twoim przypadku bardzo małe, więc chill ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
WanteD474 napisał:
17-stego września dostała okres jej cykl to 30
Prawdopodobnie nic wam nie grozi,ale jeśli jesteście młodzi to zalecam więcej rozsądku.Cykl u kobiet bywa nieregularny,wystarczy małe wachnięcie i macie dzidziusia-zabezpieczajcie się.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Czyli kolejny przypadek z cyklu "najpierw działamy a potem myślimy". Nic tylko "pochwalić" i życzyć szczęścia.



sewanna napisał:
zabezpieczajcie się.
Dlaczego? Przecież istnieją ludzie, których pociąga dreszczyk emocji i pewne ryzyko a jak wiadomo "jest ryzyko, jest zabawa" a tak zwany "efekt uboczny" można przecież zostawić na śmietniku lub w inny sposób pozbyć się problemu. Jest wiele możliwości.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Teraz póki nie zrobi testu za jakiś czas, to tak naprawdę można rozkminiać - zaszła, nie zaszła... Seks bez wytrysku i przed okresem nie dae 100% skuteczności, zwłaszcza u młodych ludzi z buzującymi hormonami.
 
Do góry