Jakie telefony dotykowe teraz najlepsze ?

Swagowa Hipsterka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Tak jak w temacie interesują mnie najlepsze teraz telefony dotykowe. Niedługo zmieniam fona i chciałabym się od was dowiedzieć jaką markę wybrać. Dzięki za odpowiedzi mordeczki :*
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Po co zakładasz kilka tematów? Nie zwiększa to szans na to, że ktoś odpowie. Natomiast zwiększa to szanse na jakiegoś warna.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przede wszystkim musisz sprecyzować jaki przedział cenowy Cię interesuje.
 

WhitePL

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2013
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Grudziądz
Najlepsza aktualnie marka to Samsung ewentualnie Sony, iPhone nie kupuj bo w porównaniu cena-technologia jest nieopłacalne, płacisz więcej za markę niż za sam produkt. Samsung z serii Galaxy i Sony Xperia to najlepszy wybór. Ją pisząc teraz używam LG L5 nie nadaje się może do gierek 3D ale jakieś luźne gierki i internet chodzi aż miło. Podaj jakiś pułap cenowy to Ci coś doradzę :)
 
W

wiki9969

Guest
Sony xperia nie jest aż tak wytrzymały na jakiego wygląda. Mojemu bratu pękł ekran gdy będąc w pracy trzymał go w kieszeni. Ja osobiście polecam Samsunga galaxy xcover 2. ;)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
dla mnie od niedawna tylko samsung wchodzi w gre..bateria dlugo trzyma i super design :)
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Najlepsz telefony dotykowe ? Oppo Find 5 (Oppo N1jak wyjdzie), Meizu Mx2/Mx3, Xiaomi M2s/M3. Chwilowo te mi na myść przychodzą :ninja2:

Oczywiście dostępność w PL utrudniona, ale lepiej dobry sprzęt kupić niż płacić za logo :023:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Swagowa Hipsterka napisał:
Narazie poczekajmy na pułap cenowy i będzie prościej ;)
Spoko już wybrałam Samsung Young to waszym zdaniem dobry telefon ?
Aktualnie go używam i wad zbyt wiele nie dostrzegłem. Jest mały. Ma dobry ekran, gps, najnowszego androida. Nie zawiesza się, nie zacina. Ja zastrzeżeń nie mam. Może aparat mógłby być lepszy i mogliby dodać lampę błyskową ale za taką cenę i tak jest super.
 

WhitePL

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2013
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Grudziądz
Nie jest źle nie miałem go nigdy w rękach, ale pewnie jest tak jak kolega mówi wyżej. Niezbyt dobry aparat, ale procek 1GHz i 768mb RAM to jest ważniejsze :)
 

gramacz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Neo84 napisał:
Najlepsz telefony dotykowe ? Oppo Find 5 (Oppo N1jak wyjdzie), Meizu Mx2/Mx3, Xiaomi M2s/M3. Chwilowo te mi na myść przychodzą :ninja2:

Oczywiście dostępność w PL utrudniona, ale lepiej dobry sprzęt kupić niż płacić za logo :023:
przynajmniej jeden wie jakie telefony są dobre, reszta chce kupić tanie telefony z drogim znaczkiem :)


Ostatnoi rewelacyjnie zapowiada się ViVo 3S play z ekranem 2560x1440, prockiem snapdragon 800, czytnikoem lini papilarnych itp. w antutu 36258pkt
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Nie przekonują mnie różne wynalazki, wolę bardziej renomowane marki jak LG czy Samsung. A z ciekawszych modeli to niedługo powinien być dostępny zakrzywiony LG Flex.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Całkiem ciekawe telefony produkuje firma Overmax. Od niedawna posiadam model Vertis O1 Plus. Powiem wam, że gdyby miał to być Samsung, Sony czy HTC o podobnych parametrach - musiałabym wydać na niego co najmniej 13 zł. Ten mój kosztował mnie niewiele ponad 500 zł :)
Działa na nim większość gier i aplikacji. Takie gry jak Robocop czy Jurassic Park śmigają na nim spokojnie. Jak na razie z tych gier które znalazłam tutaj

yourapps.info/gry-na-telefon
to większość śmiga. Zależało mi na tym aby połączyć funkcje telefonu i tabletu i to mi się chyba udało.
Mankamentem tego telefonu jest jednak słabej jakości plastik oraz szybko padająca bateria. Jeżeli intensywnie gram to wytrzymuje około 6-7 godzin.
 
B

Bartoszcze

Guest
Ja się mogę wydawać nudna, bo wszędzie piszę, jak dobry jest telefon, który mam (Sony XperiaMiro ale naprawdę jest to, jak dla mnie świetny telefon dotykowy.
 

gramacz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
robson12 napisał:
Nie przekonują mnie różne wynalazki, wolę bardziej renomowane marki jak LG czy Samsung.
w top 10 sprzesaży w lutym są 2 telefony Xiaomi, a nie ma tam zadnego LG
To że znasz marki które prowadzą sprzedaż w polsce nie znaczy że nieznane ci sa gorsze.
 
B

Bartoszcze

Guest
Ja postawiłbym na sony. Uważam, że ich telefony dotykowe są naprawdę czułe i godne polecenia.
 
I

Infiner

Guest
Ciągle powiem Wam,że coraz to coś nowego wychodzi. Generalnie każdy flagowiec powinien śmigać aż miło. W końcu skoro telefon kosztuje ponad 1500 zł to czegoś wymagamy.
Sam ostatnio miałem przyjemność pobawić się na tym HTC:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/9868230

I powiem Wam, że świetna sprawa. Chodził bardzo dobrze, ma świetny aparat z super focusem. Bardzo szybko łapał i robił zdjęcia. Ogólnie jest to bardzo dobry wybór .
 

polbanda

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Olsztyn
Ja się ostatnio nie zgadzam z tym, że warto oszczędzać na telefonie. Teraz rynek telefonów jest tak głęboki, że można spokojnie do niego dopłacić i przy dobrym jego poszanowaniu sprzedać za 50% ceny a przez czas użytkowania cieszyć się na prawdę porządnym sprzętem.
Jakby ktoś miał ochotę przeczytać, to tutaj trochę temat jest rozwinięty.
Proszę się nie sugerować, że chodzi tylko o produkty Apple. Chodzi o to, że rotacja telefonów z najwyższych półek nie jest aż tak duża jak ze średniej półki. Jeśli więc dziś kupisz tel za 2000 zł, to spokojnie za rok można go za około 1000 zł sprzedać.

s-news.pl/czy-warto-brac-tani-telefon/
 
Do góry