Co kupić "koleżance"?

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Mam taki dylemat. Dziewczyna która bardzo mi się podoba (ja jej chyba też) ma niedługo urodziny. Pracujemy razem i od jakiegoś czasu zaczęliśmy się spotykać, ale nie jesteśmy jeszcze oficjalnie parą. Chciałbym jej coś kupić. Tylko co?? Szukam czegoś co da jej do zrozumienia, że jest dla mnie kimś więcej niż koleżanką, ale żeby prezent nie był również zbyt zobowiązujący, żeby się źle nie poczuła. Jak myślicie?
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Jacek23 napisał:
Mam taki dylemat. Dziewczyna która bardzo mi się podoba (ja jej chyba też) ma niedługo urodziny. Pracujemy razem i od jakiegoś czasu zaczęliśmy się spotykać, ale nie jesteśmy jeszcze oficjalnie parą. Chciałbym jej coś kupić. Tylko co?? Szukam czegoś co da jej do zrozumienia, że jest dla mnie kimś więcej niż koleżanką, ale żeby prezent nie był również zbyt zobowiązujący, żeby się źle nie poczuła. Jak myślicie?
Nie prezentem, a zachowaniem dajesz jej do zrozumienia.
Kup może jakaś fajną książkę,płytę z ulubionym zespołem, albo po prostu jeśli to możliwe zorganizuj miły wieczór we dwoje w jej urodziny:)
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
skeett napisał:
Mam taki dylemat. Dziewczyna która bardzo mi się podoba (ja jej chyba też) ma niedługo urodziny. Pracujemy razem i od jakiegoś czasu zaczęliśmy się spotykać, ale nie jesteśmy jeszcze oficjalnie parą. Chciałbym jej coś kupić. Tylko co?? Szukam czegoś co da jej do zrozumienia, że jest dla mnie kimś więcej niż koleżanką, ale żeby prezent nie był również zbyt zobowiązujący, żeby się źle nie poczuła. Jak myślicie?
Nie prezentem, a zachowaniem dajesz jej do zrozumienia.
Kup może jakaś fajną książkę,płytę z ulubionym zespołem, albo po prostu jeśli to możliwe zorganizuj miły wieczór we dwoje w jej urodziny:)
No właśnie na wspólny wieczór czy jakieś wyjście nie ma szans, bo pracujemy wtedy do późna, a ona zaraz po pracy jedzie do swojej rodziny poza miasto. Książki czyta głównie na tablecie, więc też odpada. Mam jeszcze tydzień na zastanowienie. Najlepiej byłoby jej delikatnie podpytać, ale obawiam się, że szybko by się zorientowała o co chodzi :p
 

Ania897

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja ucieszyłabym się z książki, ogólnie bardzo cenie prezenty związane z moimi zainteresowaniami, jesli ktoś się stara na tyle, żeby dowiedzieć się co lubię, to bardzo mi imponuje
 
W

wiki9969

Guest
Hm... ja też bym stawiała na książkę. Ale skoro nie czyta papierowych... To może jakieś perfumy (chociaż zazwyczaj to kobiety kupują :( ) albo niedrogą biżuterię np. kolczyki. :)
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
skeett napisał:
Dobry alkohol, z nadzieją że z Tobą go wypiję ;)
O, ten pomysł mi się podoba :D A wypić go możecie w inny dzień, skoro wieczorem jej nie będzie :p

wiki9969 napisał:
Hm... ja też bym stawiała na książkę. Ale skoro nie czyta papierowych... To może jakieś perfumy (chociaż zazwyczaj to kobiety kupują ) albo niedrogą biżuterię np. kolczyki.
A tak serio to też jestem za pomysłem perfum. Wiem, że ciężko może trafić z zapachem, ale nie musisz przecież jej kupować jej ulubionego. Może odkryje nowy zapach który jej kupisz, spodoba jej się i będzie używała :) Pomyśl nad tym.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
ilkas to może podpowiesz coś z tymi perfumami? Już najpóźniej jutro muszę zamówić coś przez neta albo iść w miasto kupić.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
skeett napisał:
ilkas to kiedy idziemy ? ;)
Weekend dopiero się skończył..ale teraz następny przed nami :D

Jacek23 napisał:
ilkas to może podpowiesz coś z tymi perfumami? Już najpóźniej jutro muszę zamówić coś przez neta albo iść w miasto kupić.
Hm Hm Hm, może wiesz chociaż jakie zapachy mniej więcej lubi? Czy kwiatowe czy np owocowe, cytrusowe itd. Ciężko tak doradzić w ciemno jak nie zna się osoby. Jedyne co mogę Ci napisać to oblukaj sobie w necie perfumy http://jacquesbattini.eu
Dla mnie ostatnio number 1 ich linia ze Swarovskim. Odkryłam na blogu tą markę ;) Tylko wiesz..nie sugeruj się moim gustem. Najlepiej popatrz na stronce w linie zapachowe perfum i na tej podstawie sam coś wybierz w zależności czym byś chciał żeby pachniała :>

Thyme napisał:
Perfumy to raczej nienajlepszy pomysł.
A czemu nienajlepszy? :D
 
Do góry