Pomoc rozprawka

mictar01072

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
napisz rozprawke na temat: Czy postep którego autorem i sprawca jest człowiek czyni nasze zycie na Ziemi pod kazdym wzgledem bardziej ludzkim, bardziej godnym człowieka. Bardzo prosze nie pisac odpowiedz tutaj tylko na email Edres email: ozimekziom97@wp.pl Prosze na dzisiaj!!!!!!!!!
Naprawde nie wiem jak napisac a musze na jutro a dzisiaj nam to zadała
 
W

wiki9969

Guest
Chcesz żeby Ci całą rozprawkę napisać czy podać tylko argumenty na temat postępu?
 

mictar01072

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
wiki9969 napisał:
Chcesz żeby Ci całą rozprawkę napisać czy podać tylko argumenty na temat postępu?
bardzo bym chciał cała rozprawke bo juz mysle nad tym od południa i nic nie wymysliłem po prostu temat mi nie odpowiada

wiki9969 napisał:
Chcesz żeby Ci całą rozprawkę napisać czy podać tylko argumenty na temat postępu?
to napiszesz prosze
 

martyna9898

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
29
rozprawka na temat; doznanie samotnosci cierpienia i smierci-jako uniwersalne doswiadczenie egzystencjalne czlowieka.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Autorze, co to za debilizmy? Tego Was w szkole uczą? Postęp nie czyni życia ani bardziej ludzkim, ani godnym człowieka. Godności, czy człowieczeństwa nie kupisz, natomiast wszystko co wyprodukował / wynalazł człowiek, jest do kupienia. pier**leni idioci się za edukację biorą to tak jest <_<



martyna9898 napisał:
rozprawka na temat; doznanie samotnosci cierpienia i smierci-jako uniwersalne doswiadczenie egzystencjalne czlowieka.

Całych rozprawek nie piszę, ale pomóc mogę. Co już masz?
 
Do góry