Inhalator - profilaktyka u palacza?

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Witam
Mam 23 lata i od 10 lat pale papierosy.Ze sportem raczej nie mam dużo styczności.Od jakiegoś czasu (2-3 miesięcy) miewam duszności ,nie moge w pełni nabrać powietrza do płuc i prawie ciągle mam zapchany nos w takim sensie że nie jestem w stanie się wysmarkać bo coś suchego tam zalega ehh ,w dodatku jestem alergikiem jak się okazało 2 lata temu na pyłki drzew (skala 5/10) ...
Wpadłem ostatnio na pomysł zakupu INHALATORA ,tak profilaktycznie ,nie jest to drogie urządzenie a wydaje mi się że może pomóc - i tutaj rodzą się moje wątpliwości bo nie jestem do końca przekonany czy aby napewno mi pomoże...czy ktoś z was ma doświadczenie z takimi urządzeniami i czy to faktycznie w jakikolwiek sposób może poprawić komfort mojego życia?
Pozdrawiam
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
vandames napisał:
Wpadłem ostatnio na pomysł zakupu INHALATORA
Super pomysł-alergik,który pali papierosy zamiast rzucić to gówno,kupuje inhalator-nowy trend w profilaktyce?
 

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nie wydaje mi się, by był to dobry pomysł. Po prostu rzuć palenie i nie szkodź sobie. Piszesz, że w dodatku jesteś alergikiem na pyłki. To kolejny powód, by odstawić papierosy. Inhalator to nie profilaktyka a urządzenie umożliwiające aplikacje leków.
 
Do góry