Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Inhalator - profilaktyka u palacza?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 vandames

vandames

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 03 październik 2013 - 15:48

Witam

Mam 23 lata i od 10 lat pale papierosy.Ze sportem raczej nie mam dużo styczności.Od jakiegoś czasu (2-3 miesięcy) miewam duszności ,nie moge w pełni nabrać powietrza do płuc i prawie ciągle mam zapchany nos w takim sensie że nie jestem w stanie się wysmarkać bo coś suchego tam zalega ehh ,w dodatku jestem alergikiem jak się okazało 2 lata temu na pyłki drzew (skala 5/10) ...

Wpadłem ostatnio na pomysł zakupu INHALATORA ,tak profilaktycznie ,nie jest to drogie urządzenie a wydaje mi się że może pomóc - i tutaj rodzą się moje wątpliwości bo nie jestem do końca przekonany czy aby napewno mi pomoże...czy ktoś z was ma doświadczenie z takimi urządzeniami i czy to faktycznie w jakikolwiek sposób może poprawić komfort mojego życia? 

Pozdrawiam

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 03 październik 2013 - 17:11

Wpadłem ostatnio na pomysł zakupu INHALATORA
Super pomysł-alergik,który pali papierosy zamiast rzucić to :cenzura:,kupuje inhalator-nowy trend w profilaktyce?
  • 0

#3 kasia735

kasia735

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 22 październik 2013 - 13:17

Nie wydaje mi się, by był to dobry pomysł. Po prostu rzuć palenie i nie szkodź sobie. Piszesz, że w dodatku jesteś alergikiem na pyłki. To kolejny powód, by odstawić papierosy. Inhalator to nie profilaktyka a urządzenie umożliwiające aplikacje leków. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0