dla tych co boja sie wpadki z prezentem

high_heels

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
102
Punkty reakcji
0
ogólnie nienawidze dawać prezentów, stresuje się że może sie nie spodobać :/ szczególnie jak daje przyjaciółce i powinnam wykazać się wiedzą o niej, czyli co lubi czym sie ucieszy i blabla.
A Wy jak w sumie radzicie sobie z doborem giftów dla innych :D?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja, jeśli mam wątpliwości czy wybrać to, czy tamto to wolę zapytać po prostu danej osoby. Nie będzie niezręcznej sytuacji, obdarowywana osoba będzie zadowolona, ja również. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie :)
 

rosa_te

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja mam taką liste w telefonie i imiona bliskich i jak tylko mi jakis pomysl wpadnie to zapisuje, a pozniej przed okazją sobie przegladam i swietnie sie sprawdza:)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ciężki temat...
Ja zawsze staram się kupować praktyczne prezenty, takie co wiem, że i tak się przydadzą!
 

lania

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
a ja słucham co facet mówi i zawsze trafiam w jego gust,
facet to proste stworzenie, swoje marzenia zawsze mówi otwarcie i nie owija w bawełnę ale czasem trzeba przestać gadać i posłuchać a później zapisać jak się ma słabą pamięć (ja niestety mam słabą :D ) przykładowe prezenty które kupiłam mojemu: pościel z emblematem ulubionej drużyny (piłka nożna), gra na którą czekał, wiatrówka i zegarek - wszystkie super trafione
 
Do góry