Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Kupić nowy samochód, ale gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 zprzybyl

zprzybyl

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 08:02

Po ślubie mamy mieszkanie i do pełni szczęścia brakuje mi tylko czterokołowca, kredytu na mieszkanie nie ma, więc chcę zainwestować w kółka. Myślałem nad Mazdą albo BMW raczej wersja rodzinna już, czyli minivan np. znacie jakichś dobrych dilerów, co dadzą się wyszaleć na próbnej, upuszczą cenę jak się puści oko i nie wcisną byle czego?
  • 0

#2 sosenos

sosenos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 07:28

Przyznaj, kupujesz auto, żeby się pocieszyć że twoje życie towarzystkie się skończyło i to jeszcze rodzinny od razu :P Mazdę weź ich minivany, np. piątkę, całkiem nieźle się prezentują i są pakowne, a jak nie będziesz szalał na drogach (a pewnie nie będziesz) to nie palą za dużo. Masz na 3-go maja autoryzowany salon Mazdy, gdzie są nowe i używane.

• 1

#3 zprzybyl

zprzybyl

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 14:28

Rozumiem, że to w Łodzi? W sumie mogę z Sieradza podjechać. Kiedyś 5-tką jechałem faktycznie może się tam sporo zmieścić, myślałem jeszcze na CX-5 chociaż to już bardziej SUV niż van.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 sosenos

sosenos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 01 październik 2013 - 07:01

Tak Matsouka Łódź. Kupowałem tam używaną mazde 3 i mogę cię tam z czystym sumieniem wysłać nie mówię, że o pół ceny zejdą, ale negocjować się na pewno da J powodzenia na dwóch nowych drogach życia :P

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0