Kupić nowy samochód, ale gdzie?

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Po ślubie mamy mieszkanie i do pełni szczęścia brakuje mi tylko czterokołowca, kredytu na mieszkanie nie ma, więc chcę zainwestować w kółka. Myślałem nad Mazdą albo BMW raczej wersja rodzinna już, czyli minivan np. znacie jakichś dobrych dilerów, co dadzą się wyszaleć na próbnej, upuszczą cenę jak się puści oko i nie wcisną byle czego?
 

sosenos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2013
Posty
19
Punkty reakcji
1
[SIZE=11pt]Przyznaj, kupujesz auto, żeby się pocieszyć że twoje życie towarzystkie się skończyło i to jeszcze rodzinny od razu :p Mazdę weź ich minivany, np. piątkę, całkiem nieźle się prezentują i są pakowne, a jak nie będziesz szalał na drogach (a pewnie nie będziesz) to nie palą za dużo. Masz na 3-go maja autoryzowany salon Mazdy, gdzie są nowe i używane.[/SIZE]
 

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
[SIZE=11pt]Rozumiem, że to w Łodzi? W sumie mogę z Sieradza podjechać. Kiedyś 5-tką jechałem faktycznie może się tam sporo zmieścić, myślałem jeszcze na CX-5 chociaż to już bardziej SUV niż van.[/SIZE]
 

sosenos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2013
Posty
19
Punkty reakcji
1
[SIZE=11pt]Tak Matsouka Łódź. Kupowałem tam używaną mazde 3 i mogę cię tam z czystym sumieniem wysłać nie mówię, że o pół ceny zejdą, ale negocjować się na pewno da [/SIZE][SIZE=11pt]J[/SIZE][SIZE=11pt] powodzenia na dwóch nowych drogach życia :p[/SIZE]
 
Do góry