o co tak naprawde jej chodzi?

Damian Zieliski

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wita. , postaram sie w skrocie opisac o co mi chodzi . Od okolo 5 lat znam sie z pewna dziewczyna, przez ten okres czasu nasza znajomosc roznie sie ukladala czasem z powodu blachych klotni potrafilismy nie spotykac sie przez pol roku, jakies 4 miesiecy temu dgy zakonczylem zwiazek z poprzednia dziewczyna, ona sie znowu odezwala dowiedzialem sie od znajomych ze szukala u nich nowego numeru do mnie, odezwala sie z pretekstem odzyskania ksiazki, od tamtego razu spotkalem sie z nia wiele razy chociaz ksiazka nadal lezy u mnie :p jakos nigdy, w ostatni weekend zaproponowala mi wypad do kina .. po chwili namyslu, zgodzilem sie .. po seansie pojechalismy do niej do domu i wypilismy wspolnie wino .. obefjzelismy jeszcze jakis, film w miedzy czasie rozmawialismy powiedziala mi ze ostatniem razem o przestala sie do mtnie odzywac jak dowiedziala sie ze jestem z teraz juz moja byla partnerka .. na koniec zapropnowala mi zebym zostal u niej na noc bo juz pozno jest , poscieliem sobie lozko w drugim pokoju i poszlismy spac ..nastepnego dnia mnie obudzila ..zjadlem u niej obiad i poszlem do domu uswiadomilem sobie ze mi na niej zalezy nie tylko jak na kolezance lecz przez ostatnie dwa dni nie odpisuje na sms w nastepny dzien tylko odpisala na jedna wiadomosc ze dzis sie ze mnq nie spotka bo niestety dzis wygrywa ksiazka i zakonczyla to usmiechnieta minka ... nie mam pojecia o co jej chodzi ze sie teraz nie odzywa, i czy myslicie ze moze chciec tego co ja? Czyli zwiazku ... oboje mamy po pinad 20 lat ... dziekuje z gory za odp
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
To wygląda tak jakby chciała dać Ci znać, że jej na Tobie zależy i czekała aż się zaangażujesz. Jeśli faktycznie chciałabyś z nią być to staraj się i nie zniechęcaj.



darkghost napisał:
czy myslicie ze moze chciec tego co ja? Czyli zwiazku
Bardzo możliwe. Tym bardziej, że sama się odezwała.
 
C

Czart

Guest
"jakies 4 miesiecy temu dgy zakonczylem zwiazek z poprzednia dziewczyna, ona sie znowu odezwala dowiedzialem sie od znajomych ze szukala u nich nowego numeru do mnie"

"odezwala sie z pretekstem odzyskania ksiazki, od tamtego razu spotkalem sie z nia wiele razy chociaz ksiazka nadal lezy u mnie"



"zaproponowala mi wypad do kina .. po chwili namyslu, zgodzilem sie .. po seansie pojechalismy do niej do domu i wypilismy wspolnie wino .. obefjzelismy jeszcze jakis, film w miedzy czasie rozmawialismy powiedziala mi ze ostatniem razem o przestala sie do mtnie odzywac jak dowiedziala sie ze jestem z teraz juz moja byla partnerka"

"dgy zakonczylem zwiazek z poprzednia dziewczyna, ona sie znowu odezwala "


"na koniec zapropnowala mi zebym zostal u niej na noc bo juz pozno jest , poscieliem sobie lozko w drugim pokoju i poszlismy spac ..nastepnego dnia mnie obudzila ..zjadlem u niej obiad i poszlem do domu"

Strasznie niedomyślny jesteś.

Przestała się do Ciebie odzywać, ponieważ prawdopodobnie byłeś dla niej kimś więcej niż tylko zwykłym kolegą. Łatwiej było zerwać kontakt, niż patrzeć jak jej luby prowadza się z inną. Tak ja to interpretuję.

Pomyślałeś, dopiero kiedy Tobie zaczęło na niej zależeć? :bijeglowe:
 

Damian Zieliski

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tylko problem jest w tym ze nie rozumie czemu ona przestala sie teraz odzywac jak juz wszystko moglo byc na dobrej drodze bylismy razem w kinie spedzilismy mily wieczor itp itd ?
 
C

Czart

Guest
"czasie rozmawialismy powiedziala mi ze ostatniem razem o przestala sie do mtnie odzywac jak dowiedziala sie ze jestem z teraz juz moja byla partnerka"

Trzeba było pociągnąć ten temat, a nie miałbyś teraz takiego problemu.

Powodów może być kilka.

1. Chce byś się zastanowił, przeanalizował sytuację i wyciągnął z niej odpowiednie wnioski. (chce byś się napalił).
2. Zrozumiała, że nadal nic nie kumasz, a związek z Tobą będzie stratą czasu.
3. Chce się odegrać za przeszłość, chce byś się poczuł tak jak ona kiedyś.

Stawiam na jedynkę.



Jeśli nie potrafisz interpretować jej zachowania, jeśli nie potrafisz czytać między wierszami, nie baw się w to. Kluczem do sukcesu jest szczerość. Przy następnym spotkaniu zapytaj ją dlaczego zerwała kontakt, i porozmawiajcie sobie od serca, powiedz jej co czujesz (spraw by otworzyła się przed Tobą).

A teraz pomyśl nad obecną sytuacją, pomyśl nad przeszłością, w której była ona obecna, nad jej zachowaniem w stosunku do Ciebie.

Powinno być dobrze. :) chyba że jesteś wybitnie "ślepy".
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Nie odzwywa się, to Ty się odezwij. Zaproponuj spotkanie, po prostu spotykajcie się, bawcie itd.
Nie myśl o związku, po prostu żyjcie. Ponoć facet zdobywa seks przez miłość, a kobieta zdobywa miłość przez seks.
Tak więc związek wychodzi sam z siebie,po czasie.
Oczywiście nie pisz tysiąca smsów, jeden wystarczy, jak nie odp. to bym nie wyobrażał sobie zbyt wiele.
 

Damian Zieliski

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
awiec napisalem do niej czy ma wolny czas , bo chcial bym sie spotkac , czy jak nie odpisze lepiej dac sobie z tym spokoj ?


tak jak to pisalem na forum .. odpisala "niestety jestem już dziś umowiona :) " wiec chyba jednak chce mi pokazac ze nic z tego ..
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Więc zapytaj, kiedy miałaby czas się spotkać :) Nie rezygnuj tak od razu.
 
C

Czart

Guest
więc

2. Zrozumiała, że nadal nic nie kumasz, a związek z Tobą będzie stratą czasu.

albo

3. Chce się odegrać za przeszłość, chce byś się poczuł tak jak ona kiedyś.
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Nie czekaj na sms'y, zrobiłeś co miałeś zrobić, skoro nie chce to jej sprawa.
Zajmij się czymś, poznawaj inne kobietki oto moja rada, tylko nie lataj za nią i nie nękaj smsami, bo to najgorsze co może być.
Pzdr chłopie.
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
A może po prostu chce, żebyś tym razem to TY wyszedł z inicjatywą? Bo to ona wszystko wcześniej zaproponowała.. Poza tym.. dziewczyny bardzo lubią zgrywać niedostępne.
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
llli napisał:
A może po prostu chce, żebyś tym razem to TY wyszedł z inicjatywą? Bo to ona wszystko wcześniej zaproponowała.. Poza tym.. dziewczyny bardzo lubią zgrywać niedostępne.
Przecież wychodzi...helołł.
 
Do góry