poznam kogoś kto czuje się tak samo samotny jak ja

samotna21

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
cześć wszystkim :)

Jestem tutaj nowa i chciałabym poznać kogoś z kim mogłabym popisać w te samotne wieczory.


Serdecznie zapraszam do rozmowy panie jak i zarówno panów.

Na początek pragnę dodać, iż mam 21 lat i jestem dziewczyną.


pozdrawiam serdecznie,
S. 21 :papa:
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Proponuję byś porozmawiała z każdym z nas. Samotnym bardziej, bądź mniej. Albo z takim, któremu samotność nie doskwiera ;)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
A witam, witam, czym chata bogata :)

Napisz coś więcej o sobie, czym się interesujesz, pracujesz uczysz się itp. :)
 
W

wiki9969

Guest
Samotna... wielu czuje się samotnych. Jeżeli rzeczywiście nie masz z kim porozmawiać to chyba dobrze trafiłaś. Myślę, że tutaj poznasz pare ciekawych ludzi. :)
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Hejo :papa:
Czy też mógłbym się podpiąć pod ten wątek? Też chciałbym kogoś nowego poznać, bo tak jakoś nie mam zbyt wielu okazji. Też mam 21 lat.

A tak poza tym: wszystkim samotnym (i nie tylko) dosiego Roku :296:
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Cześć, napisz coś więcej o sobie :) Zainteresowania itp, może ktoś znajdzie z Tobą wspólny temat do rozmów :)
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Hm, nie chcę tu za dużo naśmiecić, w bądź co bądź cudzym wątku :). Jeśli to kogoś zainteresuje mogę pokrótce tematy, którymi się zajmuje: historia nowoczesna, transport, geografia albo fotografia.

Coraz bardziej doskwiera mi fakt, co brzmi nieco paradoklalnie, że nie za bardzo mam gdzie wyjść. Mam dość tych lat spędzonych samotnie na wszelkiego rodzaju wyjściach albo wycieczkach :zamknijoczy: .
 

TwilightSparkle

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
"w cudzym wątku" ? Ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby ktoś urozmaicał mój wątek (dosłownie i w przenośni) :)

Trochę zazdroszczę tym, którzy są zupełnie samotni - ja jestem samotna w związku i w mojej głowie jest już mała rozpacz w mentalnej pogoni za bratnią duszą, jakiejkolwiek płci, wieku i gatunku :)
 

matthew177

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
20
Punkty reakcji
4
Jeśli jest tu jakaś dziewczyna, która chce popisać o pierdołach i ważnych rzeczach anonimowo lub nie - napisz : linghai@onet.pl
Bratnią duszą mogę być. Zazwyczaj osoby z którymi pisałem mówiły że jestem 'e-psychologiem'. Normalnie nie każdy jest w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami a strach, który panuje w dzisiejszym świecie sprawia, że niektóre osoby nie mają albo nie chcę się z kimkolwiek dzielić. Napisać na forum też nie łaska, bo zawsze można usłyszeć krytykę i osądzanie. Ale napisać do kogoś, po prostu maila aby się wygadać, dostać po paru minutach albo dniach odpowiedź - nieważne jaką - ale jakąkolwiek, naprawdę sprawia, że osoby te się uśmiechają.
Pozdrawiam.
 

mychalove

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Podłączam sie pod wątek.
Tez chciałabym poznać kogoś kto czuje się samotny i chciałby porozmawiać.
Zostawiam gg 5867156
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Hej, to znowu ja. Przyszły wakacje a wraz z nimi samotność... Czy naprawdę ktoś nie chciałby ze mną pogadać albo gdzieś wyskoczyć, tak po prostu? Jestem z Zabrza.
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Czy jeszcze kiedykolwiek będzie mi dane wyjść na miasto zabawić się ze znajomymi??? Why??? Szukam znajomych, przyjaciół, odzew znikomy...
 
Do góry