Gdybym mógł być postacią z anime, to byłbym...

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Może nie tak dosłownie, jak w tytule tematu, ale...

Puśćmy wodze naszej fantazji!

Jakie moce chcielibyście "przekopiować" od swojej ulubionej postaci z anime i dlaczego akurat te?

Chcielibyście pluć ogniem? Być władcą błyskawic? Znikać? Czy móc się teleportować?

Mnie to marzy się posiąść spryt, oraz inteligencję od postaci z mojego avatara - Freed'a - i stawiać znaki runiczne. ;) W skrócie dla nieobeznanych w temacie - w pewnym miejscu zostaje uaktywniona pułapka i nie można z niej wyjść, gdy nie wykona się wyznaczonego zadania.

gray_trapped_in_freedexzyg.jpg


Stwarzałoby to niesamowite możliwości i robienie sobie z kogoś niezłych żartów. ^^

A jak to jest u Was?
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Chyba Zoro z One Piece, a czasami Spikiem z Cowboy Bebop, a inni twierdzą że najbliżej mi do Choppera z One Piece ;D
 
A

alfabeta11

Guest
Edward Elric z Full Metal Alchemist. Jego alchemiczne umiejętności zamieniania materii w inną materię jest po prostu świetna. Może ułatwić życie sobie oraz pomóc innym. No i ta jego stalowa ręka to też całkiem spoko fant. Jest potężna.
 

baszka_ka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wyrosłam już z marzeń o byciu kimś tam z anime. Chciałabym być sobą, ale nie miałabym nic przecikow zapożyczeniu kilku cech z anime.
 
Do góry