Potrzebuję pomocy przy stronie multimedialnej, czy pozycjonowanie przynosi pożąd

patrycjusz1111

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, zaczynam własną działalność i zastanawia mnie pytanie apropo marketingu w sieci. Słyszałem dużo stwierdzeń, że pozycjonowanie prostej strony jest potrzebne? Czyżby tradycyjna forma promocji nie wystarczyła... Jakie są korzyści i opłaty?
 

webownia

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
patrycjusz1111 napisał:
Witam, zaczynam własną działalność i zastanawia mnie pytanie apropo marketingu w sieci. Słyszałem dużo stwierdzeń, że pozycjonowanie prostej strony jest potrzebne? Czyżby tradycyjna forma promocji nie wystarczyła... Jakie są korzyści i opłaty?
Powiem tak, opłaty są różne, w zależności od tego kto Ci takie zlecenie wykona. Jeśli chodzi o korzyści, to wiadomo, im lepszą masz pozycję w google, im bardziej jesteś rozpoznawany w sieci, tym więcej masz odwiedzin na stronie, a to przekłada się na ilość klientów i oczywiście zarobki. Dlatego warto się tym zająć.

Oczywiście, nie mówię Ci, że masz zaraz biec do najdroższej agencji i wkładać w to mnóstwo pieniędzy. Nie wiem skąd u ludzi wziął się taki pogląd, że marketing internetowy jest tak drogi. Nie jest. Wystarczy wiedzieć co i jak, od czego zacząć i już niewielkim kosztem można się ładnie wypromować. Na początek polecam Ci ten artykuł:


patrycjusz1111 napisał:
Witam, zaczynam własną działalność i zastanawia mnie pytanie apropo marketingu w sieci. Słyszałem dużo stwierdzeń, że pozycjonowanie prostej strony jest potrzebne? Czyżby tradycyjna forma promocji nie wystarczyła... Jakie są korzyści i opłaty?
Powiem tak, opłaty są różne, w zależności od tego kto Ci takie zlecenie wykona. Jeśli chodzi o korzyści, to wiadomo, im lepszą masz pozycję w google, im bardziej jesteś rozpoznawany w sieci, tym więcej masz odwiedzin na stronie, a to przekłada się na ilość klientów i oczywiście zarobki. Dlatego warto się tym zająć.

Oczywiście, nie mówię Ci, że masz zaraz biec do najdroższej agencji i wkładać w to mnóstwo pieniędzy. Nie wiem skąd u ludzi wziął się taki pogląd, że marketing internetowy jest tak drogi. Nie jest. Wystarczy wiedzieć co i jak, od czego zacząć i już niewielkim kosztem można się ładnie wypromować. Na początek polecam Ci ten artykuł:


patrycjusz1111 napisał:
Witam, zaczynam własną działalność i zastanawia mnie pytanie apropo marketingu w sieci. Słyszałem dużo stwierdzeń, że pozycjonowanie prostej strony jest potrzebne? Czyżby tradycyjna forma promocji nie wystarczyła... Jakie są korzyści i opłaty?
Powiem tak, opłaty są różne, w zależności od tego kto Ci takie zlecenie wykona. Jeśli chodzi o korzyści, to wiadomo, im lepszą masz pozycję w google, im bardziej jesteś rozpoznawany w sieci, tym więcej masz odwiedzin na stronie, a to przekłada się na ilość klientów i oczywiście zarobki. Dlatego warto się tym zająć.

Oczywiście, nie mówię Ci, że masz zaraz biec do najdroższej agencji i wkładać w to mnóstwo pieniędzy. Nie wiem skąd u ludzi wziął się taki pogląd, że marketing internetowy jest tak drogi. Nie jest. Wystarczy wiedzieć co i jak, od czego zacząć i już niewielkim kosztem można się ładnie wypromować. Na początek polecam Ci ten artykuł: webownia.pl/blog/kazdego-stac-na-marketing-internetowy.html

przeczytaj go sobie na spokojnie, zobaczysz, że taka forma promocji to nic strasznego. Na stronie znajdziesz więcej informacji i porad w tej kwestii, więc spokojnie będziesz mógł pierwsze kroki postawić sam.
Pozdrawiam!
 
D

Dorka123

Guest
Jeśli chcesz możesz spróbować pozycjonować stronę sam. Jest kilka serwisów, które umożliwiają korzystanie z systemu pozycjonowania. Nie jest to trudne, nawet z bardzo podstawową wiedzą powinieneś sobie poradzić. Jeśli nie masz dużo czasu na zajmowanie się tym to mają tam też opcję całkowicie automatyczną. A jeśli chodzi o korzyści to jest ich masa. Potencjalni klienci najprawdopodobniej nie znajdą Cię w sieci jeśli w wynikach google będziesz dalej niż na 3 stronie, bo nie oszukujmy się, większość już tak daleko nie zagląda.
 
Do góry