Płacz przez sen.

W

wiki9969

Guest
Czy zdarzyło Wam się płakać przez sen? Pytam bo mnie niestety zdarza się to często... Nie wiem skąd to się bierze, ale dziwnie się przez to czuję. Np. dzisiaj śnił mi się wypadek w którym zginęli jacyś ludzie. Wiem, że to zwyczajna wyobraźnia, jednak po tym śnie obudziłam się zalana łzami. Może ktoś się z czymś takim spotkał i wie jak temu zaradzić?
 
M

MacaN

Guest
Dlaczego chcesz temu zaradzić ? ;)
Jesteś uczuciowa, to wszystko. Może boisz się śmierci bliskich, albo los innych nie jest Ci obojętny ? Chcesz to zmienić ? Zacznik ukazywać takie uczucia za dnia...
 
W

wiki9969

Guest
Dlaczego chcę to zmienić? Bo dziwnie się z tym czuję.
Ogólnie boję się śmierci, ale na codzień o tym nie myślę.
A jeżeli chodzi o uczucia nigdy niczego nie skrywam. Najbliższym zawsze mówię co mi leży na sercu.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wiesz zawsze może być gorzej-znam kogoś kto nasikał w łóżko,bo śniło mu się,że jest w w.c.
Widocznie tak przeżywasz sny-emocjonalnie-nie widzę w tym szczególnego problemu.Może pij przed snem melisę,aby się lekko wyciszyć.
 
M

MacaN

Guest
Na ciekawe sny dobrym sposobem są książki, ale po dobrej książce fantasty sny wymykają się spod kontroli :D
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz w życiu słyszę o czymś takim, miewam różne dziwne sny, miałem kiedyś nawet paraliż senny, ale płakać przez sen to nigdy nie płakałem :)
 
Y

Yelonek

Guest
9macan5 napisał:
Na ciekawe sny dobrym sposobem są książki, ale po dobrej książce fantasty sny wymykają się spod kontroli :D
Ja już nie czytam nic do poduszki, bo potem często mam paraliż przysenny.

Ale nie płaczę. :crazy:
 
W

wiki9969

Guest
9macan5 napisał:
Na ciekawe sny dobrym sposobem są książki, ale po dobrej książce fantasty sny wymykają się spod kontroli
Zawsze przed snem czytam książki. Ale jeszcze nie zdarzyło się żeby sen nawiązywał do przeczytanego fragmentu. :(


sewanna napisał:
Może pij przed snem melisę,aby się lekko wyciszyć.
Piję różne ziołowe herbaty, ale jak na razie nic nie pomogło. :(



Dlatego się tym przejmuje, bo pojawia się to dość często np. dzisiaj. :smutas:
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Łzy i płacz wg.sennika podobno są dobrym znakiem i przynoszą szczęście.
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Ciekawe. Pamiętasz może sny, po których to występuje? Może jakieś wydarzenia z przeszłości dają o sobie znać albo obecnie masz jakiś problem, z którym ciężko Ci się zmierzyć?
Psychika ludzka jest nie do ogarnięcia. Moja siostra często mówi przez sen albo po prostu stoi na łóżku a rano nic nie pamięta. Myślę, że to co się dzieje w czasie snu, musi mieć podłoże w rzeczywistości.
 
W

wiki9969

Guest
Czy pamiętam? Nie zawsze, ale w większości tak. Zazwyczaj płaczę gdy we śnie widzę zmarłą osobę lub widzę czyjaś śmierć.
 

Klaudia Debert

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam ten sam problem tylko nic mi się nie śni .I chcę to zmienić próbowałam melissy ,ćwiczeń,czytania ale nic nie działa
 
T

TomaszTomasz

Guest
Też mi się parę razy zdarzyło. Może to jakieś emocje które nie śpiąc dusimy w sobie, a kiedy tylko śnimy zaraz dają o sobie znać? Jest tak że w snach praktycznie jesteśmy bezbronni i nie mamy na nic wpływu. Płaczemy bo jesteśmy tam bezsilni.
 
W

wiki9969

Guest
Coś w tym jest. Najgorsze jest to, że ja się tego wstydzę. Więc jak przychodzi mi spać z kimś w pokoju to bardzo się tym przejmuje. Bo później zaczną się pytania i tłumaczenia....
 
Do góry